اطلاعیه همراهان و کاربران گرامی ایرانسیم، سلام. فرصتی شد تا به لطف خداوندگار، سرآغاز 20 ساله ایرانسیم را آغازی مجدد باشد.در این خصوص به اطلاع می رساند، رمز عبور حسابهای کاربری قدیمی بدلایل امنیتی غیرفعال شده است.خواهشمند است از طریق لینک "فراموشی رمز عبور" و با درج نام کاربری و یا پست الکترونیک خود آن را مجدداً فعال فرمائید. از اینکه فعالیت مجدد ایرانسیم را به دوستان اطلاع رسانی می کنید سپاسگذاریم.
airvaata
  • airvaata
  • 50.02% (معمولی)
  • آزمایشی شروع کننده موضوع
5 سال پیش
ایرلاین مجازی آتا در نظر دارد از علاقه مندان و خلبانان محترم شبیه ساز دعوت به عضویت در ایرلاین نماید.ایرلاین آتا دارای سرور تیم اسپیک اختصاصی،واحد دیسپچ،بریفینگ پرواز و سایت و کلاینت ثبت پرواز اختصاصی می باشد که عزیزان می توانند عضو شوند.
لازم به ذکر است خلبانان برای دسترسی به تایپ ها در ابتدا باید آزمون دهند و پس از تایید می توانند در ایرلاین با تایپ مورد نظر پرواز کنند.برای تمامی خلبانان قبل از پرواز جلسه بریفینگ برگذار خواهد شد تا کیفیت پرواز های بالاتری داشته باشند و همچنین تور های پروازی و پرواز گروهی نیز انجام خواهد شد.
به دلیل پشتیبانی کلاینت پروازی این شرکت از شبکه های جهانی ایوائو در تمامی پرواز ها به صورت کامل پشتیبانی ATC را خلبانان از طرف کنترلر های ایرلاین مجازی آتا دارند.

همچنین کسانی که می خواهند به تازگی به شبیه ساز پرواز بپیوندند و پرواز را یاد بگیرند نیز به صورت کامل آموزش می دهیم و این شرکت پکیج هایی به همراه آزمون هایی را برای این عزیزان تهیه نموده است.

عضویت در ایرلاین مجازی آتا از لینک زیر:
https://ata-virtual.ir/vam/index.php...pilot_register
 

سایت ایرلاین مجازی آتا:
https://ata-virtual.ir/vam/index.php
 


خرسند می شویم که به ایرلاین مجازی آتا بپیوندید.


UserPostedImage