سوال نظرسنجی: نظر شما درباره تشکیل ایرلاین مجازی جدید چیست؟

مجموع: 19

hajiamini
  • hajiamini
  • 50.36% (معمولی)
  • بال کاغذی
9 سال پیش
ارسال شده توسط : Mohammad Sadeq 

دوستان سلامی دوباره و ممنون از لطف شما
بله حرف های شما دوستان را قبول دارم هرکسی برای خودش ایرلاین زده که توی ایران بیش از ده ها ایرلاین وجود دارد اما کدامیک از آنها بدرد میخوره ؟:-k

در جواب باید گفت هیچکدام😲
می دونید چرا اینطور هست ؟ خب دلیل اش یا برای ثبت ساعات بیشتر هست یا کسب درآمد مانند خطوط مجازی ........بوق
کدام خطوط مجازی سراغ دارید فی سبیل الله آموزش بدهد *یا هزینه دریافت میکند یا الکی میگویند کلاس تشکیل شده شما نبودید

هدف ما صرفا در کنار هم بودن نبوده و نیست هدف اصلی ما یعنی تاسیس ایرلاین این بوده که ما بیاییم تخصص خود را در اختیار دیگران قرار بدهیم نه اینکه ساعت ثبت کنیم اصلا ساعت ثبت کردن به چه دردی میخوره با هاش مدرک خلبانی صادر میشود برای چی هست 🤔

منظور تخصص این هست که اقای X بلد هست با 747 PMDG بپره من بلد نیستم پس میروم پیش آقای X و آموزش میبینم (تازه هزینه CDهای کپی شده و زیر نویس فارسی را تهیه نمیکنم چرا که اقای X به من یاد داده ) میدونی چقدر هزینه میاد پایین ..... حالا شما برو تو فروشگاه ها یک اموزش یکی از هواپیما ها را ببین چند هست خداوکیلی برو ببین ضرر نداره فقط یک صفحه زیادی مطالعه کردید
ما میخواستیم ایجاد کنیم و تخصصی کنیم که این ایرلاین تک باشه یعنی فقط فقط آموزشی باشه

مثلا من گفتم تو قسمت دیسپچر کمک میکنم که شامل روت دادن نیست شامل چند اطلاعات هست من میخواستم هم آموزشی باشه و هم نزدیک به واقعیت باشه@};-

السلام علیک یا اباعبدا...

با سلام
چرا هیچکدام از ایرلاین ها بدرد نمیخورن؟
اگر یک یا دو ایرلاین در فکر اقتصادی هستند یعنی همه در این فکر هستند؟
ابتدا عرض کنم که این کلام که هر کس رفته برای خودش ایرلاین زده کمی به نظر توهین آمیزه چرا که از جیب شما یا هرکس دیگه ای هزینه اون رو پرداخت نمیکنه و هر کسی هم فکر میکنه ایرلاین خودش خوبه پس خواهش دارم از تمام اعضا کمی هم به افکار و شخصیت افراد توجه کرده و برای خود و دیگران احترام قائل باشید
برسیم به بحث آموزش:
خوشبختانه در شروع کار آنچه من دیدم ایرلاین ایران ایر با توجه به اینکه هنوز مجوز نگرفته و در حال طی کردن مراحل اداری است ولی کارهای خوبی در امر آموزش انجام داده و در برنامه دارند که واقعا اگر به این شکل ادامه داده شود خروجی خوبی خواهد داشت
مرکز آموزش ایرلاین چابهار هم امکانات خوبی داره (تیم اسپیک اختصاصی ، مرکز آموزش و پرواز مستقل از ایرلاین ، مرکز آزمون تخصصی و مستقل و غیره......) و تا به حال از کسی هزینه ای دریافت نکرده البته کمی دچار کمبود نیروی آموزشی است که متاسفانه همه اساتید به پای عمل میرسد جا زده و فقط انتقاد و پیشنهادات زیبائی در فروم ها مرحمت میکنند
البته این هم باید در نظر داشت که اکثر افراد نیازمند به آموزش هم خودشان به دنبال یادگیری نیستند و تنها به واسطه علاقه مند بودن میخواهند در کلاس آموزشی شرکت کرده و چیزی یاد بگیرند
افرادی هم که با مطالعه و صرف هزینه و وقت توانسته اند چیزی یاد بگیرند طبیعی است که در زندگی خود مشکلات خودشان را دارند و فرصت کمی برای آموزش به صورت رایگان در اختیار دارند
بهترین راه برای یادگیری مطالعه و استفاده از منابع موجود در اینترنت است و تنها برای رفع ابهام و رفع مشکلات میتوان به دوستان عزیز با معلومات مراجعه کرد

موفق باشید