faraz
  • faraz
  • 57.14% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
13 سال پیش
Touradg نوشت:

Amir Parsian نوشت:

و یک عدد مشکل اینکه فلایت پلن برای PMDG اکسپرت نمی کنه که انشالله در نسخه های بعدی و بعدی و بعدی اصلاح می شه [blackhee]

امیرجان طبق توضیحی که در سایت هست این قابلیت رو داره.اینجا  و اینجا 

من این برنامه را دانلود کردم ، نسبت به نسخه قبلی بهتر شده و بخش اکسپرت هم کامل شده (PMDG , Level-D , Wilco و شبیه ساز 2004 ، X )
UserPostedImage 

و در بخش شرکت ، اسامی و مشخات ایرلاین های ایرانی هم اضافه شده ( ایران ایر ، آسمان ، ایران ایرتور ، نفت ، ماهان ، قشم )
البته یادم نیست در نسخه قبلی این شرکت ها بودند یا خیر .
و یکی از نکات جالب در این نسخه ، اضافه شدن Flight Tracker هست که نقش کلاینت را برای ایرلاین های مجازی ایفا می کند و برای دریافت ماژول برای بخش سرور باید با خود شرکت تماس بگیرید .
UserPostedImage 

به نظر من ارزش این نرم افزار بیش از رایگان بودنش هست و تنها ایراد نرم افزار ، شما حتما باید مسیر پروازی را وارد کنی و خودش قادر به حساب کردن و دادن مسیر پروازی نیست .

موفق باشید @};-
شب خوش
Let's see... altitude: 21,000 feet. Speed: 520 knots. Level flight. Course: zero-niner-zero. Trim and mixture: wash, soak, rinse, spin

حباب ها هميشه قرباني هواي درونشان مي شوند
Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
13 سال پیش
Touradg نوشت:

Amir Parsian نوشت:

و یک عدد مشکل اینکه فلایت پلن برای PMDG اکسپرت نمی کنه که انشالله در نسخه های بعدی و بعدی و بعدی اصلاح می شه [blackhee]

امیرجان طبق توضیحی که در سایت هست این قابلیت رو داره.اینجا  و اینجا 

http://www.virtual-dispatch.net/forum/viewtopic.php?f=4&t=14 
mehran617
  • mehran617
  • 59.66% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
13 سال پیش
سلام

نرم افزار جالبی است ولی من دیشب یک مسیر از RouteFinder بهش دادم و مقداری از مسیر رو پیدا نکرد !!!![blackhee] نمی دونم مشکل از RouteFinder بوده یا این نرم افزار 🤔

یک سوال دیگه ! چگونه به fs متصل می گردد ؟؟؟؟

یک سوال هم درباره FlightSim Commander نمی دونم اینجا جاش هست یا نه [blackhee]

وقتی که flight plan می خواهم درست کنم مثلا تهران مشهد روت DHN B411 METKI رو می زنم بعد مینویسه

ICAO Code DHN for Departure airport not found !😨

با تشکر

UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
13 سال پیش
در مورد سوال دوم باید مسیر رو بصورت OIII DHN B411 METKI OIMM وارد کنید.درج مبداء و مقصد لازم هست.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
13 سال پیش
mehran617 نوشت:

سلام

نرم افزار جالبی است ولی من دیشب یک مسیر از RouteFinder بهش دادم و مقداری از مسیر رو پیدا نکرد !!!![blackhee] نمی دونم مشکل از RouteFinder بوده یا این نرم افزار 🤔

یک سوال دیگه ! چگونه به fs متصل می گردد ؟؟؟؟

یک سوال هم درباره FlightSim Commander نمی دونم اینجا جاش هست یا نه [blackhee]

وقتی که flight plan می خواهم درست کنم مثلا تهران مشهد روت DHN B411 METKI رو می زنم بعد مینویسه

ICAO Code DHN for Departure airport not found !😨

با تشکر

خب تعجبی نداره اول اینکه cycle رو آپدیت کردید یا نه ؟! اگه نه باید به شاخه :
:\Flight Simulator 9\FeelThere\Nd
برید محتویاتش رو به این شاخه :
\Virtual Dispatch\navdata
منتقل کنید .

این برنامه هنوز با FS ارتباط نداره اما بستر سازی در ورژن جدید انجام شده تا در آینده قابلیت کانکت شدن به FSUIPC رو داشته باشه @};-