boris
  • boris
  • 54.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
سلام دوستان...اگه میشه عزیزانی که با برنامه active sky کار کردند و اشنایی دارن یک کمکی به من بکنند.من برنامه رو نصب کردم ولی تغییرات وضعیت هوا توی fs9 پیاده نمیشه یعنی توی نرم افزار اگه مثلا تهران بارونیه وقتی از داخل برنامه fs9 رو اجرا میکنم و میرم تهران هیچ تغییری نکرده یک جای کارم مشکل داره.دوستانی که از این برنامه روی fs9 استفاده میکنند یک راهنمایی بفرمایند.چند روزه بدجوری رفته رو مخم...راستی من برنامه rex هم نصبه اونم همین مشکل رو داره.#-o ممنونم
Cpt.mohammadifar
13 سال پیش
سلام عزیز❤
راستش من از Active Sky X استفاده میکردم. برای شبیه ساز FS9 رو نمی دونم ولی در کل باید به اینترنت متصل باشی تا دیتای مورد نظر دانلود بشه! با ADSL 512 حدود 20 دقیقه طول کشید. بعد با انجام ویرایش و ذخیره سازی در حالی که FS رو باز کردم و ASX هم باز بود پرواز کردم. اجرا شد
البته خودمونی بگم[heyyou] بدرد من یکی که نخورد چون سیستممو بهم ریخت؛ یکم هم غیر واقعی بود. بنظرم کار با sky شبکه IVAO بسیار بهتره ! نظر شخصی منه البته.
موفق باشید و سربلند@};-
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
boris
  • boris
  • 54.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
ممنون محمدجان.مشکلو بالاخره حل کردم باید فرودگاه مبدا و مقصد رو روی برنامه پیاده میکردم اینطوری عمل میکرد البته نمیدونم این روش درست باشه ولی به هر حال عمل کرد از راهنماییت ممنونم.
Cpt.mohammadifar
13 سال پیش
موفق باشی[flap]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو