Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
این تصاویر مربوط به نمایشگاه هوایی ماکس 2011 روسیه که مورخ از 16 تا 21 آگوست سال جاری برقرار خواهد بود ، می باشد.ایران نیز جزء شرکت کنندگان در این نمایشگاه می باشد.برای مشاهده گالری عکس مربوطه با محتوای 100 عکس به اینجا  بروید.

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
ایران رفته چیکار؟ مگس بپرونه؟ یا اینکه آنتونوف 140 رو تبلیغ کنه؟ یا اینکه هلیکوپتر شاهد رو؟[funcrazy]
به هرحال توی اینهمه کله گنده،زیر پاشون له میشیم! فقط همین!😢
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

ایران رفته چیکار؟ مگس بپرونه؟ یا اینکه آنتونوف 140 رو تبلیغ کنه؟ یا اینکه هلیکوپتر شاهد رو؟[funcrazy]

میگم محمد جان شما کلاً از زمین و زمون شاکی هستی!!#-o
تو نمایشگاه حتی شرکتهایی هستند که ساعت و کیف و کفش و کلاه و.. می فروشند.پس اگر اینجوریه بگیم اصلاً نمایشگاه واسه چی بزاریم!
بابا به خدا خیییییلی دست کم گرفتین.البته حق هم دارین با این چیزایی که کشورهای دوست و همسایه صبح تا شب تو مخ ما می کنن!
اینو قبلاً هم گفتم اگه صبح تا شب 7 روز در هفته و 365 روز در سال بشینیم انتقاد کنیم و هی بگیم این بده ..اون بده بهت قول میدم هیچ اتفاقی نیفته.
یه مقدار سر از این لاک کشندمون در بیاریم یه نگاه بی طرفانه بکنیم.
دوستهای زیادی داشتم که همش غر میزدن که این نیست...اون نیس..این نمیشه..اون نمیشه...و...عین اون یارو تو گالیور
از میان همه اینها فقط یکی از دوستام بود که همیشه می گفت میشه ولی با زحمت.
یه بالن درست کرد...یه نرم افزار طراحی کرد...یه مبایل با GPS خرید و بالن رو تا ناف آسمون فرستاد بالا.همین به قول دوستان اسباب بازی رو سازمان فضایی حمایت کرد و بکار گرفت.

بدبختیمون هم اینه که ادعای ما ایرانیها دنیا رو پاره میکنه 😠

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
Touradg نوشت:

Cpt.mohammadifar نوشت:

میگم محمد جان شما کلاً از زمین و زمون شاکی هستی!!#-o
تو نمایشگاه حتی شرکتهایی هستند که ساعت و کیف و کفش و کلاه و.. می فروشند.پس اگر اینجوریه بگیم اصلاً نمایشگاه واسه چی بزاریم!
بابا به خدا خیییییلی دست کم گرفتین.البته حق هم دارین با این چیزایی که کشورهای دوست و همسایه صبح تا شب تو مخ ما می کنن!
اینو قبلاً هم گفتم اگه صبح تا شب 7 روز در هفته و 365 روز در سال بشینیم انتقاد کنیم و هی بگیم این بده ..اون بده بهت قول میدم هیچ اتفاقی نیفته.
دوستهای زیادی داشتم که همش غر میزدن که این نیست...اون نیس..این نمیشه..اون نمیشه...و...عین اون یارو تو گالیور
از میان همه اینها فقط یکی از دوستام بود که همیشه می گفت میشه ولی با زحمت.
یه بالن درست کرد...یه نرم افزار طراحی کرد...یه مبایل با GPS خرید و بالن رو تا ناف آسمون فرستاد بالا.همین به قول دوستان اسباب بازی رو سازمان فضایی حمایت کرد و بکار گرفت.

منظورم بد رسید،خودمم میدونم!😁
از آنجایی که ما در صنعت هواپیما سازی و ... فعلاً حرف کمی برای گفتن داریم ، دوست داشتم بدونم که چه چیزی رو برای نمایش در نمایشگاه هوایی بردیم؟
نقل قول:

بابا به خدا خیییییلی دست کم گرفتین؛دوستهای زیادی داشتم که همش غر میزدن که این نیست...اون نیس..این نمیشه..اون نمیشه...و...عین اون یارو تو گالیور

اتفاقاً خیلی خوبش رو هم میتونیم انجام بدیم، توی این تحریمیه،همین که تونستیم کارهای بزرگی رو مثل برج میلاد، یا طرح پروژه واقعاً مخ بترکان (واقعاً ازش لذت بردم) شهر صد دروازه در دامغان  و یا همین هلیکوپتر شاهد که با پروازش توی نمایش هوایی کیش 2010،واقعاً به ایرانی بودنم افتخار کردم ,....
مشکل اینجاست که یه مقداری تنبلیم (انسانهای باهوش،تنبلند!)[approve] ؛ امکانات هم نداریم![funcrazy] ؛ مسئولان هم به ابتکارات برو بچه های ما توجهی ندارند! [funcrazy] [attack] و باعث فرار مغزها میشن!!!
ضمناً از اینکه نوشتید کیف و کفش ، خیلی ناراحت شدم!😢
نقل قول:

تو نمایشگاه حتی شرکتهایی هستند که ساعت و کیف و کفش و کلاه و.. می فروشند

یعنی اینقدر بیچاره ایم که بریم توی نمایشگاه هوایی که همه دارن توی سروکله هم میزنن تا تکنولوژی کشورشون رو به رخ هم بکشند، ما به کمترین اکتفا کنیم؟
ببخشید؛اونجا نمایشگاهه یا فروشگاه؟لابد فرش و قالیچه هم میدن دست ملت؟[blackhee]
من ایـــــــــــــــــرانیم[loveiran] به به این افتخار میکنم. همیشه دوست دارم به جای اینکه عکس 787 رو بعنوان تیزر نمایشگاه ببینم، عکس تکنولوژی برتر ایرانی (که معلوم نیست کِی میذارن بیاد ) رو ببینم[approve]
راستی هر کسی یه نظری داره برادر بزرگوار، انتقاد خوب مایه پیشرفته! من نمیتونم بیام توی فروم 1000 خط مقاله بنویسم که چه چیزی رو میشه چجوری ارتقا داد![nono]
یه چیز دیگه...
نقل قول:

با این چیزایی که کشورهای دوست و همسایه صبح تا شب تو مخ ما می کنن!

سعی کنیم حرفها و شواهد رو کنار هم بذاریم و. بعد لب به سخن بگشاییم! من هم به اینور نگاه میکنم و هم به اونور، بعد با فرد مطلع صحبت میکنم،در نهایت مقایسه منطقی انجام میدم و هیچ احدی نمیتونه روی من تأثیر بذاره حتی اقوام درجه اولم[blackhee] !
نقل قول:

ینو قبلاً هم گفتم اگه صبح تا شب 7 روز در هفته و 365 روز در سال بشینیم انتقاد کنیم و هی بگیم این بده ..اون بده بهت قول میدم هیچ اتفاقی نیفته.

آقا تورج گل و گلاب که سرور و برادر بزرگتر از من هستید، چون چندبار این جمله رو ازتون خوندم،اینو مینویسم:
زود به افراد برچسب نق نقو نزنید! شاید طرف به خاطر سربلندی کشورش که برخی نمیذارن اتفاق بیوفته،شب به شب اشک بریزه برادرم!😞
نقل قول:

خود کرده را تدبیر نیست! (درست نوشتم؛برو تو بحرش!)[bowing]

نمیدونم با خوندن این مطلب چه فکری میکنید ولی جهت اطلاع:
خلقم بشاش بود- دلم برای کشورم میسوزه - به اینکه با این همه مشکلات به کارهای بزرگی دست زدیم افتخار میکنم- اعتقاد دارم که خیلی آدمها به خاطر پول،به خانواده خودشون هم رحم نمیکنند چه برسه به کشور و یا پروژه های مثبت !

یا علی[loveiran]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو