Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
[attent] سلام خدمت دوستان همیشه همراه ایران سیم !

من امسال پایه اول دبیرستان رو پشت سر گذاشتم

برای رسیدن به شغل مورد علاقم خلبانی حاضر شدم روزی 80 کیلومتر رفت و برگشت از زرین شهر رو به جون بخرم و به مرکز آموزش علوم فنون هوایی اصفهان برم [approve]

بعد از درگیری هایی که برای نگه داشتن این رشته میان هواپیمایی کشوری ، آموزش و پرورش و مرکز اصفهان و تحویل آره و نه به ما در نهایت این رشته برای اصفهان لغو شد و این مرکز هم سال آخر فعالیتش اعلام شد 😠

و امروز بعد از دست پاچگی هام رفتم رشته کامپیوتر 😢 میتونم برای خلبانی توی همین رشته ادامه تحصیل بدم ؟ 😕 😢 🙏 😣

خواهشاً کمک کنید

خلبانی تجاری
UserPostedImage

UserPostedImage
Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Abbas Ataei 

برای رسیدن به شغل مورد علاقم خلبانی حاضر شدم روزی 80 کیلومتر رفت و برگشت از زرین شهر رو به جون بخرم و به مرکز آموزش علوم فنون هوایی اصفهان برم [approve]

بعد از درگیری هایی که برای نگه داشتن این رشته میان هواپیمایی کشوری ، آموزش و پرورش و مرکز اصفهان و تحویل آره و نه به ما در نهایت این رشته برای اصفهان لغو شد و این مرکز هم سال آخر فعالیتش اعلام شد 😠

و امروز بعد از دست پاچگی هام رفتم رشته کامپیوتر 😢 میتونم برای خلبانی توی همین رشته ادامه تحصیل بدم ؟ 😕 😢 🙏 😣

خواهشاً کمک کنید

سلام
اگر منظورتون خلبانی شکاری هست که بهتون پیشنهاد میکنم در رشته ریاضی شروع به فعالیت کنید و بس ... ( در نهایت در آزمون سراسری شرکت کن ) این راه شما رو من پیش رفتمه ولی چون چند ماه سنم از اون سن پیشنهادی بالاتر بود نگذاشتن به آرزومون برسیم .. سن هم فکر میکنم ، 20 سال بخواد (*,)
Abbas Ataei
  • Abbas Ataei
  • 50.26% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین سوار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
ارسال شده توسط : Co-pilot 

ارسال شده توسط : Abbas Ataei 

خواهشاً کمک کنید

سلام
اگر منظورتون خلبانی شکاری هست که بهتون پیشنهاد میکنم در رشته ریاضی شروع به فعالیت کنید و بس ... ( در نهایت در آزمون سراسری شرکت کن ) این راه شما رو من پیش رفتمه ولی چون چند ماه سنم از اون سن پیشنهادی بالاتر بود نگذاشتن به آرزومون برسیم .. سن هم فکر میکنم ، 20 سال بخواد (*,)

خلبان تجاری
UserPostedImage

UserPostedImage
CATC Pilot
  • CATC Pilot
  • 50.08% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
10 سال پیش
سلام؛

به اینجا  مراجعه بفرمایید، فکر میکنم مفید واقع بشه

وقت بخیر
Every takeoff is optional. Every landing is mandatory