puya
  • puya
  • 50.3% (معمولی)
  • تازه وارد شروع کننده موضوع
12 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

بهتون پیشنهاد میکنم که ابتدا چارت فرودگاه مبدأ و مقصدتون و همینطور FIR رو در اختیار داشته باشید که توی اجرای دستورات به مشکل برنخورید،و از همه مهمتر فرکانسهای رادیویی رو بدونید ...
اگر تمام مواردی که در پستهای قبلی خدمتتون عرض کردم رو انجام داده باشید و کلاینت شبکه رو هم به درستی روی شبیه ساز نصب فرموده باشید
اگر ATC فعال بود، مثلاً شما در رمپ جمبوی مهرآباد هستید و TWR یا GND و یا سایر ATC هایی که قابلیت کنترل شما رو داشته باشند حاضرند ، این رو از طریق the eye ویا خود Ivap متوجه بشید
بعد از اتصال شما به شبکه عموماً (نه همیشه) به صورت پیشفرض رادیوی هواپیمای شما روی فرکانس 122.80 که مربوط به UNICOM هست تنظیم شده ؛ لذا برای ارتباط با مثلاً واحد کنترل زمینی مهرآباد شما COM 1 رو سوئیچ میکنید روی فرکانسی که واحد مورد نظر برای خودش انتخاب کرده،که عموماً 121.70 هست.
البته خدمتتون عرض کنم که سرورهای شبکه کمی دارای اختلال هستند اگه مراحل رو بدرستی انجام دادید و موفق نشیدید ، اینقدر بزنید توی سرش تا راه بده [blackhee]
ضمناً صدا همچین شفاف و واضح مثل صدای شبیه ساز نیست.... حالا متوجه میشید چی میگم
ارسال پلن یادتون نره!

چارت و همه اطلاعات مربوط به باند مقصد ازجمله فرکانسها و غیره را همیشه از قسمت find route در قسمت تحت flight planner بدست میارم. اگر روشم غلطه یا راه دیگری داره خواهش میکنم راهنمایی کنید.
روش نصب کلاینت شبکه را برروی شبیه ساز نمیدانم. لطفا" بفرمایید چکار کنم.؟؟؟
از سایر موارد دیگر شامل ATC آنلاین و غیره اطلاعات ندارم. ضمنا" برنامه the eye و بقیه برنامه های دیگر را همانگونه که در پست قبلی عرض کرده بودم، نصب و اطلاعات پروفایلشان را مطابق راهنمای شما و پسورد دریافت شده از سایت اصلی مندرج در ایمیل، تکمیل کردم.
حالا واقعا" نمودم باید چکار کنم.
خواهش میکنم راهنمایی کنید.
با تشکر.
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
puya نوشت:

چارت و همه اطلاعات مربوط به باند مقصد ازجمله فرکانسها و غیره را همیشه از قسمت find route در قسمت تحت flight planner بدست میارم. اگر روشم غلطه یا راه دیگری داره خواهش میکنم راهنمایی کنید.
روش نصب کلاینت شبکه را برروی شبیه ساز نمیدانم. لطفا" بفرمایید چکار کنم.؟؟؟
از سایر موارد دیگر شامل ATC آنلاین و غیره اطلاعات ندارم. ضمنا" برنامه the eye و بقیه برنامه های دیگر را همانگونه که در پست قبلی عرض کرده بودم، نصب و اطلاعات پروفایلشان را مطابق راهنمای شما و پسورد دریافت شده از سایت اصلی مندرج در ایمیل، تکمیل کردم.
حالا واقعا" نمودم باید چکار کنم.
خواهش میکنم راهنمایی کنید.
با تشکر.

- اگه چارت ها رو بهت با تمام مشخصات میده پس مشکلی نیست
- شما اگه به پست شماره 6 همین تاپیک یه سری بزنی ،برات منوال Ivap رو گذاشتم تا دانلود کنی ... همون کلاینت هست ...طبق روش انجام بدی حله [approve]
- والا درست منظورت رو متوجه نشدم که نوشتی ATC آنلاین اطلاع ندارم!
اینجا همونطوری که شما بعنوان pilot متصل میشید،دوستان هم ATC میشند،البته سراسری نیست که همیشه کانکت باشند...
فضا عین پرواز واقعی هست ،اینجوری بگم بهتره ... فقط تجربه واقعی یه چیز دیگست! 😝

اگه مسنجر داشته باشید ، بنده capt.mohammadifar آی دیم هست...
روی تیم اسپیک،چنل اعضای ایران هم دوستان هستند که کمکتون کنند [flower]

تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو