Majid
  • Majid
  • 53.86% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
10 سال پیش
ارسال شده توسط : capt.persis 

ارسال شده توسط : Majid 

فقط زر زیادی نزن دست بزن بالا تو هم بساز... دزد فرهنگی تویی و امثال تو که به گند کشیدین این ارثه رو...
غیر از بازی کردن و بالا و پایین بردن اون اسباب بازیای تو کامپیوتر ... شغل شریف دیگه ای هم داری؟ مصرف کننده ای فقط
کاشــــ ... 😝 [nono] 👎

ای بابا باز که شروع کردین شماها...!!😲 پرهام جان شما کوتاه بیا !! پرسیس عزیز بکار بردن این الفاظ از شما بعیده [nono]

آخه این بنده خدا از هیچ جا خبر نداره ... نمی دونه روابط چطوریه ... یا اصلا پش این قضیه ها چی می گذره ... هـــــــــی میاد واسه خودش Pm میزاره میره
خوب عزیز من حدی داره ساکت بودن... یه جایی ساکت باشی بقیه فکر می کنن حق با اون طرفه که داره به آدم میتوپه
نمی گن که طرف از رو تواضع ساکته میگه بنده خدا از جریان بی خبره بزار واسه خودش خودشو خالی کنه 😎 [heyyou]

خب برادر من شما یک بار برای همیشه در خصوص این موضوع شفاف سازی بفرمایید تا خدای نکرده برای دیگران ابهاماتی بوجود نیاد خیلی بهتر از این جر و بحث هاس و دست آخر هم نتیجه گیری رو واگذار میکنیم به خود اعضا، در نهایت هم شما از میزان فعالیت وبلاگتون متوجه میشید که تا چه حد توی این کار موفق بودین !!@};-
Ali Kalan
  • Ali Kalan
  • 50.4% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
10 سال پیش
آقای پرسیس، ارثه نه ، عرصه!](*,) آخه توکه مثلا آستین بالا زدی و با روابط! آشنایی که دوزار سواد هم نداری ! 🤦
حرف زدن بلد نیستی ، حرف نزدن هم بلد نیستی؟!!!:-k اول برو نوشتن یاد بگیر ، گامی در جهت گسترش شبیه ساز پرواز پیشکش .
UserPostedImage
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
10 سال پیش

فقط زر زیادی نزن دست بزن بالا تو هم بساز... دزد فرهنگی تویی و امثال تو که به گند کشیدین این ارثه رو...
غیر از بازی کردن و بالا و پایین بردن اون اسباب بازیای تو کامپیوتر ... شغل شریف دیگه ای هم داری؟ مصرف کننده ای فقط
کاشــــ ... 😝 [nono] 👎

ببين من بهت فوش ندادم كه فوش ازت شنيدم
دزد بودن تو براى همه بچه هاى اينجا روشنه و همه ازش خبر دارن و نه تنها بچه هاى اينجا ، بلكه تمام كسانى كه با شبيه ساز كار مى كنند اونايى كه تورو مى شناسند نمى دونى پشت سرت چه فوش ها و نفرين هايى مى فرستند بدبختتتتتتت
من دانش آموزم و خيلى دوس دارم بدونم تورو اصلا تو كجا راه مى دن مى آى حرف مفت مى زنى
دزدى كردن هم كه تو مى كنى اگر شغل حساب مى شن واى به حال اين مملكت كه با امثال تو شده ٧٥ ميليون نفر
انشالاه خداوند جواب دزدى هاتو مى ده و بدون اين پول حرام خوردن نداره ، نمونه بارزش هم كه فلاى مهرآبادته و ميرى ايرباس ٣٢٠ اكستند رو و داغون و خراب دانلود مى كنى و مى اى اينجا به فروش مى رسونى و مى گى محصولات من كاملا بدون مشكله و وقتى هم كه ازت خريدارى كردم يادته گفتى من خدمات بعد از فروش نمى دم و ايرباست خراب بود
دزدى و كثافت كارى واضح تر از اين بدبخخخخخت دزد
خدا لعنتت كرده 😲

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
shahin
  • shahin
  • 51.96% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان
10 سال پیش

UserPostedImage

بـــه علت تقاضای بالای شما عزیزان و علاقه مندان به پرواز ...

فرودگـــــاه های پایگاه طراحی و توسعه باز هم ارزان تر می شوند (مدت محدود)

برای ورود به سایت اینجا را کلیک کنید 

@};-

سلام . من شاهین عرفانیان هستم .

حداقل چیزی که می دونم اینه ایشون سنری فرودگاه مهراباد که من به صورت رایگان در سایت AVSIM.COM اپلود کردم رو به اسم فلای مهراباد می فروشه و این کار دزدی و قطعا ایشون دزد هست

Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
10 سال پیش
اگر دزد نبود حداقل همه ى بچه هاى اينجا بهش لقب دزد نمى دادند
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage