A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
با سلام خدمت همه دوستان
من ایرباس سری ایکس رو نصب کردم و با توجه به اینکه فرامین و ترتاتل مشکل داره توسط آموزشی که توی سایت قرارد اده شده بود تونستم تراتل و رادر رو مشکلشو برطرف کنم ولی نتونستم کاری با ایلرون ها بکنم و این مساله دیگه داره کم کم رو مخم میره. راهی جامع و درست حسابی برای فیکس کردن همه ی این مشکل ها هست؟؟؟
با تشکر
Majid
  • Majid
  • 53.86% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
10 سال پیش
ارسال شده توسط : A.Rahimi 

با سلام خدمت همه دوستان
من ایرباس سری ایکس رو نصب کردم و با توجه به اینکه فرامین و ترتاتل مشکل داره توسط آموزشی که توی سایت قرارد اده شده بود تونستم تراتل و رادر رو مشکلشو برطرف کنم ولی نتونستم کاری با ایلرون ها بکنم و این مساله دیگه داره کم کم رو مخم میره. راهی جامع و درست حسابی برای فیکس کردن همه ی این مشکل ها هست؟؟؟
با تشکر

با سلام
من پیشنهاد میکنم که حد اقل از یک گیم پد استفاده کنین و تمامی فرامین مربوطه رو روی گیم پد اعمال بفرمایید، حتما از نسخه های آخر ایرباس ایکس به همراه آپدیت مریوطش استفاده کنید و برای استفاده از تراتل و رادر لینک زیر رو مطالعه بفرمایید این روش بهترین روش ارائه شده هست تا الان:

لینک مربوطه 

اگر باز هم فرامین اصلی مشکل دارن باید هواپیمارو بطور کامل Uninstall و دوباره نصب کنید( حتی هیچ فولدری از هواپیما باقی نمونه ) و بعد از راه اندازی شبیه ساز تک تک ایرباس هارو انتخاب کنید تا dll های مربوط به هر نوع نصب بشن، امید وارم نتیجه بخش باشه...

موفق باشید.