OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار شروع کننده موضوع
10 سال پیش
سلام دوستان ، میخواستم بدونم عمل جراحی هیدروسل (در دوران خردسالی) مشکلی برای مدیکال استخدام در خطوط هوایی بوجود میاره ؟
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
10 سال پیش
سلام برادر. [bowing]
برای ورود باید سالم باشی ولی بعد از استخدام دل و روده عمل کرده هم باشی کاریت ندارن. [approve]

UserPostedImage

.
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
10 سال پیش
ارسال شده توسط : naras 

سلام برادر. [bowing]
برای ورود باید سالم باشی ولی بعد از استخدام دل و روده عمل کرده هم باشی کاریت ندارن. [approve]

UserPostedImage

.

یعنی چی برادر ؟ خوب همون سالم باشی برا ورود رو بنده گفتم دیگه ...😕 [funcrazy]
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
10 سال پیش
ارسال شده توسط : OMIDSIM 

سلام برادر. [bowing]
.

درسته ولی فکر نکنم ارتش گیر بده. ولی برای کامرشال فوق العاده حساس هستن. [approve]
ما یه چیزی داریم تحت عنوان توکل به خدا. به خدا توکل کن برو برای تست مدیکال. انشاالله درست میشه. [approve]
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
10 سال پیش

ارسال شده توسط : OMIDSIM 

سلام برادر. [bowing]
.

درسته ولی فکر نکنم ارتش گیر بده. ولی برای کامرشال فوق العاده حساس هستن. [approve]
ما یه چیزی داریم تحت عنوان توکل به خدا. به خدا توکل کن برو برای تست مدیکال. انشاالله درست میشه. [approve]

اون که بله ولی الان شرایط بنده طوری هست در مقطع بسیار حساسی از زندگی هستم و دارم برای دبیرستان انتخاب رشته میکنم ... و اگه یک درصد احتمال مردودی داشته باشم به کل تصمیماتم عوض میشه ...

کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند