kambiz54
  • kambiz54
  • 50.02% (معمولی)
  • تازه وارد
9 سال پیش
ببخشيد كه اين سوال را مي پرسم چون در انجمن نتونستم پيدا كنم
نحوه افزودن هواپيما و مناظر و ساير تجهيزات فرودگاهي در fsx چطوري هست ؟
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان شروع کننده موضوع
9 سال پیش
ارسال شده توسط : kambiz54 

ببخشيد كه اين سوال را مي پرسم چون در انجمن نتونستم پيدا كنم
نحوه افزودن هواپيما و مناظر و ساير تجهيزات فرودگاهي در fsx چطوري هست ؟

سلام برادر. @};-
دو راه وجود داره. [approve]

1- اگر به صورت فایل EXE و نصبی هستن باید به صورت Run Ad Administrator نصبشون کنی و مراحل کردنش رو مطابق دستوری که داخل فایل فشرده ای که دانلود کردید قرار داره طی کنید. [approve]

2- اگر به صورت فایل ها و فولدر های مختلف از افزونه هستش باید برای هواپیما در پوشه Microsoft Flight Simulator X\SimObjects\Airplanes کپی کنی و برای Scenery هم باید در این مسیر Microsoft Flight Simulator X\Addon Scenery کپی کنی. 😊
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
9 سال پیش
سلام برادر والا دنبال تهیه یک آموزش هستم براش ... ولی خدا میدونه این مدت چقدر سرم شلوغه 😊

والا حالا سریع این چند مورد رو براتون قرار میدم ... امروز نصبش کردم نرم افزار و متوجه شدم که یک مشکلی در نقاط و راه های هوایی داره ولی در حدی نبود که نتونم براتون قرار بدم آموزششو ...

خوب شما برای استفاده از این نرم افزار ابتدا باید خود برنامه رو باز کنید .

بعد از اون از نوار بالا بر روی FLIGHTPLAN کلیک کنید و در گزینه های موجود New Flight Plan رو بزنید .

UserPostedImage 

بعد صفحه ای مطابق تصویر زیر برای شما باز میشه ... با اندکی کلنجار رفتن میتونید به راحتی نحوه ی پر کردن اطلاعات پرواز رو در این صفحه یاد بگیرید ... پس از اون روی Auto : OFF که در یک مستطیل قرمز داره کلیک کنید تا روت ها بصورت اتومات در فلایت پلن شما لود بشن وبعد سیو رو در پایین بزنید

UserPostedImage 

حالا شما به صفحه ی اول که لیستی از پرواز های موجود با فلایت پلن های مخلتف در اون هست برمیگردید . یعنی همون صفحه اول نرم افزار ...

UserPostedImage 

در این صفحه پرواز خودتون رو پیدا کنید و روش کلیک راست کنید و بعد مطابق تصویر بالا FLY NOW رو بزنید

البته قبلش حتما شبیه سازتون رو باز کنید .

بعد شما وارد پرواز میشید ....

حالا با کلید های بالای کیبورد پنل های مربوطه رو میتونید باز کنید . بقیه کار رو هم یکم باهاش کار کنید متوجه میشید

روز خوش @};-
Alireza Tehrani
  • Alireza Tehrani
  • 50.02% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان نشان
9 سال پیش
ارسال شده توسط : OMIDSIM 

سلام برادر والا دنبال تهیه یک آموزش هستم براش ... ولی خدا میدونه این مدت چقدر سرم شلوغه 😊

والا حالا سریع این چند مورد رو براتون قرار میدم ... امروز نصبش کردم نرم افزار و متوجه شدم که یک مشکلی در نقاط و راه های هوایی داره ولی در حدی نبود که نتونم براتون قرار بدم آموزششو ...

خوب شما برای استفاده از این نرم افزار ابتدا باید خود برنامه رو باز کنید .

بعد از اون از نوار بالا بر روی FLIGHTPLAN کلیک کنید و در گزینه های موجود New Flight Plan رو بزنید .

UserPostedImage 

بعد صفحه ای مطابق تصویر زیر برای شما باز میشه ... با اندکی کلنجار رفتن میتونید به راحتی نحوه ی پر کردن اطلاعات پرواز رو در این صفحه یاد بگیرید ... پس از اون روی Auto : OFF که در یک مستطیل قرمز داره کلیک کنید تا روت ها بصورت اتومات در فلایت پلن شما لود بشن وبعد سیو رو در پایین بزنید

UserPostedImage 

حالا شما به صفحه ی اول که لیستی از پرواز های موجود با فلایت پلن های مخلتف در اون هست برمیگردید . یعنی همون صفحه اول نرم افزار ...

UserPostedImage 

در این صفحه پرواز خودتون رو پیدا کنید و روش کلیک راست کنید و بعد مطابق تصویر بالا FLY NOW رو بزنید

البته قبلش حتما شبیه سازتون رو باز کنید .

بعد شما وارد پرواز میشید ....

حالا با کلید های بالای کیبورد پنل های مربوطه رو میتونید باز کنید . بقیه کار رو هم یکم باهاش کار کنید متوجه میشید

روز خوش @};-

با سلام و درود
ممنون فقط یه سوال وقتی گزینه fly now داره چرا باید حتما قبلش سیمولاتور باز شده باشه 2- مشکل منم اون کلید های بالای کیبورده میشه راهنمایی کنید اون کلیدهارو بگید ممنون
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
9 سال پیش
سلام برادر ، دلیلش اینه که باید قبلش شبیه ساز باز باشه

UserPostedImage 

والا اعداد بالا کیبورد هم در حقیقت میشه گفت عدد 1 منوی اصلی هست . اون رو بزنید متوجه میشید ، تمامی بخش ها اعم از اطلاعات پرواز - چک لیست ها - و ارتباط با مرکز کنترل و.... رو درش میبینید [approve]