Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
9 سال پیش
ارسال شده توسط : FPSDoug 

ارسال شده توسط : Co-pilot 

سلام به عزیزان @};-

حقیقت اینه ک من میخواستم طی این چند روز لپ تاپی تهیه کنم که با توجه به نیازهای که از این لپ تاپ دارم با خودم گفتم این موضوع رو با دوستان اهل فن این انجمن در میان بگذارم . بنابر این از شما عزیزان میخوام که با معرفی مدل های لپ تاپ و جزئیات اونها همراهیم کنید .. مرسی [approve]

نیازهای من از لپ تاپ :

روان بودن و اجرا شدن شبیه ساز به هنگام نصب افزونه های متفاوت اعم از سینری ، فرودگاه ، هواپیما و ... و در نهایت فریم ریت بسیار بالا ( به حدی که شبیه سازهای متفاوت از قبیل Prepar3d ، Fsx ، X-Plane رو بی نقص تا چند سال پیاپی اجرا کنه )

مناسب برای بازی های گرافیکی (گیمینگ ) با کیفیت فوق العاده بالا

مناسب برای انجام طراحی های فتوشاپ

پی نوشت : در حالت کلی لپ تاپی میخوام که بهترین کیفیت از شبیه ساز و بهم بده و همینطور در کارهای گرافیکی بینظیر باشه
[bowing]

سلام عزیز
در اول بهتون بگم لپتاپ نگیرید. لپ تاپ به دلیل اینکه نباید CPU , GPU دمای زیادی تولید کنند و یه سری عوامل دیگه قطعات ضعیفی داره .
ولی اگه لپتاپ لازم دارید، حداکثر بودجتون رو اعلام کنید
پ.ن:
فکر نکنم لپتاپی باشه که X-Plane رو رو تنظیمات آخر اجرا کنه
5960X هم بگیرید 30 فریم شاید رو مکس بده . پرفورمنس Xplane از FSX بدتره حدود 10-15 فریم

سلام برادر @};-
آره میدونم .. هیچ چیزی به پای سیستم کامپیوتر قوی نمیرسه [approve] ولی خب چ کنیم دیگه پولمون نمیکشه 😊 حدود 2.500.000 خودمو بتکونم

Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
9 سال پیش
ارسال شده توسط : c.amir 

به نام خدا

سلام برادر
چند روز پیش اینو یهویی دیدم😲 فکر کنم مناسب اون چیزی که شما می خوای باشه
لینک 
دیگه خودتون سبک سنگین کنید دیگه
یعنی قسمت که می گن اینه
یهویی دیدمش😲
هنوزم تو کفم](*,)
[dangerpc]

مرسی برادر @};-
اینو ببین ، قیمتشو ببین ، مدلشو ببین 😣 😮 [wow]

لــــــینک 

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage
FPSDoug
  • FPSDoug
  • 50.12% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار
9 سال پیش

سلام به عزیزان @};-

حقیقت اینه ک من میخواستم طی این چند روز لپ تاپی تهیه کنم که با توجه به نیازهای که از این لپ تاپ دارم با خودم گفتم این موضوع رو با دوستان اهل فن این انجمن در میان بگذارم . بنابر این از شما عزیزان میخوام که با معرفی مدل های لپ تاپ و جزئیات اونها همراهیم کنید .. مرسی [approve]

نیازهای من از لپ تاپ :

روان بودن و اجرا شدن شبیه ساز به هنگام نصب افزونه های متفاوت اعم از سینری ، فرودگاه ، هواپیما و ... و در نهایت فریم ریت بسیار بالا ( به حدی که شبیه سازهای متفاوت از قبیل Prepar3d ، Fsx ، X-Plane رو بی نقص تا چند سال پیاپی اجرا کنه )

پی نوشت : در حالت کلی لپ تاپی میخوام که بهترین کیفیت از شبیه ساز و بهم بده و همینطور در کارهای گرافیکی بینظیر باشه
[bowing]

سلام عزیز
در اول بهتون بگم لپتاپ نگیرید. لپ تاپ به دلیل اینکه نباید CPU , GPU دمای زیادی تولید کنند و یه سری عوامل دیگه قطعات ضعیفی داره .
پ.ن:
5960X هم بگیرید 30 فریم شاید رو مکس بده . پرفورمنس Xplane از FSX بدتره حدود 10-15 فریم

سلام برادر @};-
آره میدونم .. هیچ چیزی به پای سیستم کامپیوتر قوی نمیرسه [approve] ولی خب چ کنیم دیگه پولمون نمیکشه 😊 حدود 2.500.000 خودمو بتکونم

برادر با 2500 میتونی یه سیستم با 4790k بندازی ولی گرافیکو باید ضعیف برداری یا میتونی یه سیستم با 4460 برداری گرافیکو در حد 770-780 ببندی. PC به نظرم بگیری خیلی بهتره
لپ تاپ با 2.500 نمیتونی جور کنی

Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
9 سال پیش

سلام به عزیزان @};-

نیازهای من از لپ تاپ :

[bowing]

سلام عزیز
پ.ن:

سلام برادر @};-

برادر با 2500 میتونی یه سیستم با 4790k بندازی ولی گرافیکو باید ضعیف برداری یا میتونی یه سیستم با 4460 برداری گرافیکو در حد 770-780 ببندی. PC به نظرم بگیری خیلی بهتره
لپ تاپ با 2.500 نمیتونی جور کنی

آره مجبورم کمی صبر کنم تا به حد سیستم رومیزی برسه 🤣 🤣 بازم ممنون @};-
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار
9 سال پیش
آقا تو این مدت انقدر قیمت ها بالا کشیده که با دو میلیون و پونصد باید رومیزی کامیپوتر بخری !!!!!