OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
  • بال طلایی - عقاب سوار شروع کننده موضوع
9 سال پیش
با عرض سلام

گروه Lion Heart Creations هم اکنون در مراحل ابتدایی ساخت مدل حرفه ای افزونه فوکر 100 باری شبیه ساز های مایکروسافت ایکس و پرپیرد است . اطلاعات چندانی درباره این پروژه وجود ندارد و صرفا به انتشار چند قطعه عکس اکتفا شده .

UserPostedImage

UserPostedImage

برگرفته از Aerospacetalk.ir
Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
9 سال پیش
برادر ممنون
ولی خدا کنه مثل فوکر 100 دیجیتال اویشین نباشه چون که کاکپیت 3 بعدی نداشت و خیلی بیخود بود *******
به نظر من میرفتند روی کاکپیت 3 بعدی دیجیتال اویشین بهتر بود .... نه دوستان؟

فقط مثل اون ضرب المثل نشه که میگه : تا گوساله گاو شود ،دل صاحبش آب شود ----- منظورم این هست سریع جمع و جور کنند وبدهند بیرون نه که 2 ،3 سال طول بکشه@};- @};- @};-
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
9 سال پیش
ارسال شده توسط : Mohammad Sadeq 

برادر ممنون
ولی خدا کنه مثل فوکر 100 دیجیتال اویشین نباشه چون که کاکپیت 3 بعدی نداشت و خیلی بیخود بود *******
به نظر من میرفتند روی کاکپیت 3 بعدی دیجیتال اویشین بهتر بود .... نه دوستان؟

فقط مثل اون ضرب المثل نشه که میگه : تا گوساله گاو شود ،دل صاحبش آب شود ----- منظورم این هست سریع جمع و جور کنند وبدهند بیرون نه که 2 ،3 سال طول بکشه@};- @};- @};-

سلام ، صادق جان به همین راحتی که نیست برند روی تری دی دیجیتال اویشن !

اصلا اگر دیجیتال اویشن ( که ظاهرا منحل شده ! ) اجازه ی استفاده از اون مدل رو بهشون بده و بعد تازه باید بیان هزینه ی گزافی صرف خرید مدل از دیجیتال اویشن بکنند ....

گمونم اینطوری راحت تر و سریع تر باشند .

البته خوب تولید یک محصول خیلی خوب و فوق العاده در سطح PMDG زمان زیادی نیاز داره ، اگر بخوان سریع جمع کنند ممکنه محصول بی کیفیتی ارائه بدن ، البته امیدوارم اگه قراره طول بکشه بخاطر مسائل جانبی طول نکشه
OMIDSIM
  • OMIDSIM
  • 50.92% (معمولی)
9 سال پیش
امروز Air Daily X ، در جستاری جدید طراحی کاکپیت مجازی این افزونه را تایید کرد . همچنین در ضمیمه جستار مذکور تصاویری قرار داده شده بود که حاکی از پیشرفت پروژه در طراحی مدل خارجی ، اعم از طراحی ارابه های فرود بود .

پ.ن : اگه بدونید چه چیز وحشتناکیه مثل من سر به بیابون میزارید !