mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
9 سال پیش
سلام دوستان من @};-

UserPostedImage

یک فروند هواپیمای فوق سبک EURO FOX که در حال پرواز در منطقه هزار جلفا بوده و از فرودگاه آزادی آبیک برخاسته بود دچار سانحه شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران:
خوشبختانه هر دو سرنشین هواپیما سالم هستند ، اما این هواپیمای سانحه دیده از بین رفته است.

این بنده خدا و پسرشون از دوستان من هستن خدا بهشون رحم کرده ، پرنده تو هوای گرم و ارتفاع پایین مانور میداده که دچار استال شده و گویا زمان کافی برای استفاده از چتر نجات پرنده هم فراهم نبوده به هر حال به خیر گذشته ولی پرده توتال لاست شده.

لازم به یاد آوری که باند فرودگاه هزار جلفا غیر قابل استفاده هست و دوستداران پرندهای مدل از این باند استفاده میکنن [approve]
Mohammad Sadeq
  • Mohammad Sadeq
  • 50.18% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر نشان
9 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

سلام دوستان من @};-

UserPostedImage

یک فروند هواپیمای فوق سبک EURO FOX که در حال پرواز در منطقه هزار جلفا بوده و از فرودگاه آزادی آبیک برخاسته بود دچار سانحه شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران:
خوشبختانه هر دو سرنشین هواپیما سالم هستند ، اما این هواپیمای سانحه دیده از بین رفته است.

این بنده خدا و پسرشون از دوستان من هستن خدا بهشون رحم کرده ، پرنده تو هوای گرم و ارتفاع پایین مانور میداده که دچار استال شده و گویا زمان کافی برای استفاده از چتر نجات پرنده هم فراهم نبوده به هر حال به خیر گذشته ولی پرده توتال لاست شده.

لازم به یاد آوری که باند فرودگاه هزار جلفا غیر قابل استفاده هست و دوستداران پرندهای مدل از این باند استفاده میکنن [approve]

سلام@};- @};-

به جهنم که هواپیما داغون شده سرنشینان زخمی یا مشکلی نداشته باشند سالم باشند[attack] [attack]

هواپیما به جهنم .................آدم مال را می تونه جبران کنه ولی جان خودش ودیگران را هرگز نمیتواند جبران کند

بازهم خدارا صدهزار مرتبه شکر که تلفات جانی نداشته
انشالله هر چی هواپیما میخوره زمین تلفات جانی نداشته باشه[blackhee] [blackhee] [blackhee] [blackhee]