A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
14 سال پیش
سلام
اگر بگم هر کدوم از اونها 1- تا 3 ماه کار نیاز داره تا به شکلی که FlyTampa در میارن بشه بیراه نگفتم.همچین چیزی فقط با استفاده از چند لایه و تلفیق رنگها و شفافیت (Transparency) ممکن هست.در پروژه تهران که عکسهاشم در سایت هست این رو من روی باند امتحان کردم و جواب خوبی داد.8 لایه تکسچر با شفافیتهای مختلف و شماره لایه های مختلف و...

خوب تورج جان چرا یاد نمیدید که چه طوری اونها رو بسازیم؟
مشتاقانه منتظر هستم.
با تشکر
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
14 سال پیش
A.Rahimi نوشت:

سلام
اگر بگم هر کدوم از اونها 1- تا 3 ماه کار نیاز داره تا به شکلی که FlyTampa در میارن بشه بیراه نگفتم.همچین چیزی فقط با استفاده از چند لایه و تلفیق رنگها و شفافیت (Transparency) ممکن هست.در پروژه تهران که عکسهاشم در سایت هست این رو من روی باند امتحان کردم و جواب خوبی داد.8 لایه تکسچر با شفافیتهای مختلف و شماره لایه های مختلف و...

خوب تورج جان چرا یاد نمیدید که چه طوری اونها رو بسازیم؟
مشتاقانه منتظر هستم.
با تشکر

بذارین قول اولم رو عمل کنم 😊

PC Flight Simulation Geek Since 1998
A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
14 سال پیش
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
14 سال پیش
A.Rahimi نوشت:

کدوم قول؟

این قول:

نقل قول:

با سلام به همه ی دوستان
میگم تورج جان قرار بود که آموزش وارد کردن آبجکت از 3دی مکس به FSX رو یاد بدید.من مشتاقانه منتظر هستم.خواهش میکنم که سریعتر آموزش رو بذارید.

PC Flight Simulation Geek Since 1998
A.Rahimi
  • A.Rahimi
  • 53.32% (معمولی)
14 سال پیش
سلام تورج جان.
فکر کنم که یه چیزایی فهمیدم.
وقتی تو فولدرهای SDK FSX میگشتم به یه پلاگینی که مانند Gamepack برای GMAX بود برخوردم که نامش 3Ds Max9 بود و فکر کنم که داخل این فولدر پلاگین برای 3Ds Max9 برای انجام کارهای سه بعدی برای شبیه ساز پرواز ایکس بود و الان دوستم در حال دانلود 3Ds Max9 میباشد تا کارهای پروژه ی Iran 2011 رو با 3D Max پیش ببریم.
فقط تورج جان شما زحمت یاد دادن همون Taxiway Texture رو به ما بده.
دستتون درد نکنه.
با تشکر