mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
7 سال پیش
سلام به همه @};-

هیچ وقت تا الان پشت سر هم 3 تا تکسچر مختلف برای یه پرنده نزده بودم ، ولی خب این یکی فرق داره . کار بدون ریپینت کیت سخته و اینکه یه مشکل پیدا کردم به آلفا چنل این پرنده در حالت سیو در فرمت dds 5 که کیفیت رو یه مقدار محسوس میاره پایین . این در حالیه که ریپینتهای اصلی همچین مشکلی نداره و کاملا درخشنده هستن . اگر دوستان در این مورد چیزی میدونن لطفا بگن به من . یا اینکه یه برنامه خوب برای سیو فایلهای اینجوری معرفی کنید . فکر کنم پینت شاپ پرو هم این کار رو بکنه 🤔

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

این رفیقمون هم هیچ مشخصه ای که نشون بده برای کدوم ارگان هست رو نداره و من از روی رنگ بدنش فکر کردم متعلق به نیروی هوایی باشه ، شما میدونید ریجیستریش چیه ؟؟
Mohammad Faali
7 سال پیش
سلام محسن جان @};-
مثل همیشه پینت های عالی و دقیق 👏
درسته ریپینت بدون پینت کیت واقعا کار سختیه ، خسته نباشید
یه پیشنهاد برای سیو تکسچرها : پینتی که طراحی کردید رو با استفاده از ابزار Clone stamp در فتوشاپ ، روی همون تکسچر اصلی و اولیه کپی کنید و بعد لایه پینت خودتون رو حذف کنید و در اخر سیو کنید ، ببینید با این روش کیفیت ریپینت مثل تکسچر اصلی میشه ؟
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
7 سال پیش
سلام محمد جان @};-

ممنون از لطفت ، در مورد این ریپینت باید بگم با توجه به اینکه از فتوشاپ cc 2016 استفاده میکنم که خب آخرین ورژنش هم فکر کنم باشه ، ولی از فرمت dds5 پشتیبانی نمیکنه و ناچارم از برنامه dxtbmp برای تبادل فایل مربوطه استفاده کنم . بنا بر این روش شما شدنی نیست . این پرنده کارانادو هم فقط این فرمت dds5 رو قبول میکنه و وقتی فرمتهای دیگه رو روش سیو میکنم مدل اصلی بدون تکسچر و سیاه رنگ لود میشه

میدونم مشکل در آلفا چنل این تکسچر و حالت سیو با برنامه dxtbmp هست . شاید انتخاب حالت درست سیو و تنظیمات مربوط به باکس آلفا چنل مشکل رو حل بکنه ، البته تا الان که نشده . این اولین باریه که یه همچین مشکلی دارم

خیلی هم کیفیتش افت نمیکن ، شاید 30% ولی خودم اینجوریش رو نمیپسندم 😊
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند