سوال نظرسنجی: نظر شما درباره کلاسهای آموزشی چیست؟ (نظر سنجی غیر فعال است)

مجموع: 6

Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
13 سال پیش
سلام
با تشکر از مسئولین زحمتکش بخش ایران ، انگار قراره کلاس برگزار بشه[10of10] ! خیلی خوبه ! اینقدر این سایت آیوائو رو بالا و پایین کردم مخم سوت کشید. خیلی خوب میشه که اینجوری اعضا تقریباً هم سطح میشن و دیگه در قرارها مشکل پیش نمیاد. برای همه آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم این کلاسها به جهت بیشرفت و گسترش علم هوانوردی کمک کنه و باز هم ابراز امیدواری میکنم که از این برنامه ها به صورت منظم داشته باشیم.

پاینده باشید و سرافراز

[loveiran]

برنامه کلاسها از اینجا

UserPostedImageUserPostedImage
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
13 سال پیش
از عزیزان درخواست میکنم که در نظرسنجی شرکت کنند . آمارش برای حداقل من یکی خیلی مهمه!

- این اولین باریه که این پست رو ویرایش میکنم ! خیلی بده که یه مطلبی نظرسنجی داشته باشه ولی آمار نداشته باشه! به من که چیزی نمیرسه ، مجبورتون هم نمیکنم . ولی تا این لحظه 85 بازدید داشته و 3 نظر که یکیش هم خودم بودم...

- این دومین باره که این پست رو ویرایش میکنم! 121 نفر بازدید،3نفر رأی! مهمه که دارم دم به دقیقه گیر میدم دیگه! کافیه روی نوشته مورد نظرتون یه کلیک ناقابل کنید!

- الحمدالله بعد از گذشت مدت بیش از یک ماه،بازدید به 191 نفر و از همه شگفت آورتر و مهمتر،تعداد افراد شرکت کننده در نظرسنجی مورد نظر به 4 نفر افزایش یافت!

UserPostedImage
amiralik72
  • amiralik72
  • 51.32% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار
13 سال پیش
سلام با تشکر از مسئولان برای برگزاری اینگونه کلاس ها.سوالی که داشتم اینه که کدوم ورژن نرم افزار تیم اسپیک مورد استفاده قرار می گیره.
اگر لینک از این نرم افزار موجود هست لطفا ارائه دهید.
و اینکه از چه رمزی برای ورود استفاده کنیم؟
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
13 سال پیش
amiralik72 نوشت:

سلام با تشکر از مسئولان برای برگزاری اینگونه کلاس ها.سوالی که داشتم اینه که کدوم ورژن نرم افزار تیم اسپیک مورد استفاده قرار می گیره.

بوسیله ورژن 2 و با VID , Password خودتون
amiralik72
  • amiralik72
  • 51.32% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار
13 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

amiralik72 نوشت:

بوسیله ورژن 2 و با VID , Password خودتون

میشه لطفا لینک دانلود بدبد
ممنون@};-