saba.h
  • saba.h
  • 54.26% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
11 سال پیش
مشخص نشد وضعیت دیویژن؟
UserPostedImage
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
11 سال پیش
يعنى فعلا نمى تونيم ازش استفاده كنيم؟؟؟؟من تازه مى خواستم براى اولين بارم باهاش كار كنم.
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
11 سال پیش
Capt.ziaie نوشت:

يعنى فعلا نمى تونيم ازش استفاده كنيم؟؟؟؟من تازه مى خواستم براى اولين بارم باهاش كار كنم.

شما برای استفاده مشکلی ندارید ... مثل همیشه
مشکل اینجاست که فقط هیئت مدیره نداریم! همون staff خودمون! 😢
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
IRA289
  • IRA289
  • 52.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
11 سال پیش
اين تاپيك قابل توجه دوستاني كه قصد عهده دار شدن سمت مديريت اين دويژن رو دارن.من اينطور متوجه شدم كه :
1- اگر قصد انجام سفر رو داريد حتما با اعضا مشورت كنيد وگرنه [attack]
2- اگر قصد داريد ازدواج كنيد حتما مشخصات 3جلدي همسر مورد نظر را جهت تصميم گيري نهايي به اشتراك اعضا گذاشته تا اقدامات لازم انجام شود.[readdoc]
3- اگر روزي روزگاري لطف دوستان به شما زيادي شد و عملا جون به لب شديد و خواستيد جمله معروف مهرم حلال جونم آزاد استفاده كنيد ، تازه بايد بياييد بشينيد سر ميز محاكمه و جواب بديد.
4- با توجه تبديل كاربري سريع بعضي از دوستان به بزرگترين دشمنان ( عدم ثبات ) اقدام به جمع آوري دوست نكنيد كه ميشه جريان مار و آستين [nono] (درسته آقاي طالبزاده ؟ )
5- حالا اگه موارد بالا رو قبول داريد و جونتون ميخاره ، يا علي ..

يه نصيحت هم به كساني كه خيلي دلشون براي اين شبكه مي سوزه ...
با اينكه توي انتخاب مدير بعدي هيچ حق انتخابي نداريد ولي تا جايي كه ميتونيد دقت كنيد كه خر بعضي ها روي همون پل هم شروع به زيپيلك اندازي مي كنه چه برسه كه رد بشه.