Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
13 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

Reza_Sadri نوشت:

Cpt.mohammadifar نوشت:

یه ویدیوی جالب برای کسانی که هنوز چشمشون به جمال چاله ها و ترکهای باند این فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) روشن نشده![funcrazy]

دانلود ویدیو 

البته کاپیتان عزیز، فیلمی که لینکشو گذاشتید باند فرودگاه رو نشون نمیده و بیشتر Taxiway هستند که ترمیم شدند و همونطور که میدونید استاندارد ساخت باند با تاکسی وی فرق داره، در هر صورت میخوام اینو بگم که باندها وضعشون به این افتضاحی نیست[dance]

یکشنبه 6 هفته قبل،ساعت 7:20 صبح،پروازIRA501 به مقصد همونجایی که سرم بره تنم نمیره!مسافرایی که اونتو داشتم برام گفتن که بسیار باند خرابی بوده!
این فیلم هم در yout گیر آوردم،تا حد خرابی رو نشون بدم،البته اون بنده های خدا فرق خزشراه و باند رو میفهمیدن![blackhee]
البته من از غلظت تراکم کانکریت و آسفالت استفاده شده بی اطلاعم!😊

کاپیتان ببخشید اون مسافران عزیزتون از کجا باندو دیدن؟؟؟ اخه از داخل هواپیما مخصوصا هواپیماهای بزرگ که از پنجره مسافر فقط کنار باند پیداست، در هر حال من قصد تعریف از این فرودگاهو ندارم اما اگر در حالت استاندارد نباشه هیچ پرواز خارجی بدلیل ایمنی پرواز بین المللی توش انجام نمیگیره، در ضمن اون بنده خدا ها هم که فرق خزش راهو میدونن خوب بود که از باند فیلمبرداری میکردند نه از خزش راه! 😕
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
13 سال پیش
Reza_Sadri نوشت:

Cpt.mohammadifar نوشت:

Reza_Sadri نوشت:

Cpt.mohammadifar نوشت:

یه ویدیوی جالب برای کسانی که هنوز چشمشون به جمال چاله ها و ترکهای باند این فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) روشن نشده![funcrazy]

دانلود ویدیو 

البته کاپیتان عزیز، فیلمی که لینکشو گذاشتید باند فرودگاه رو نشون نمیده و بیشتر Taxiway هستند که ترمیم شدند و همونطور که میدونید استاندارد ساخت باند با تاکسی وی فرق داره، در هر صورت میخوام اینو بگم که باندها وضعشون به این افتضاحی نیست[dance]

یکشنبه 6 هفته قبل،ساعت 7:20 صبح،پروازIRA501 به مقصد همونجایی که سرم بره تنم نمیره!مسافرایی که اونتو داشتم برام گفتن که بسیار باند خرابی بوده!
این فیلم هم در yout گیر آوردم،تا حد خرابی رو نشون بدم،البته اون بنده های خدا فرق خزشراه و باند رو میفهمیدن![blackhee]
البته من از غلظت تراکم کانکریت و آسفالت استفاده شده بی اطلاعم!😊

کاپیتان ببخشید اون مسافران عزیزتون از کجا باندو دیدن؟؟؟ اخه از داخل هواپیما مخصوصا هواپیماهای بزرگ که از پنجره مسافر فقط کنار باند پیداست، در هر حال من قصد تعریف از این فرودگاهو ندارم اما اگر در حالت استاندارد نباشه هیچ پرواز خارجی بدلیل ایمنی پرواز بین المللی توش انجام نمیگیره، در ضمن اون بنده خدا ها هم که فرق خزش راهو میدونن خوب بود که از باند فیلمبرداری میکردند نه از خزش راه! 😕

به یاد ندارم کسی در این انجمن اینقدر نقل قول کرده باشه![blackhee]
قبلاً هم از ادامه این بحث منصرف شده بودم،اصلاً میدونید چیه...؟....خر من یکی از کرگی دم نداشت!:-#
چیش به من میرسه؟ خرابه که خرابه!
هواپیما داشت سقوط میکرد،دیدن یه بابایی ریلکسه!گفتن چرا آرومی؟ گفت مال بابام نیست که ! بذار سقوط کنه!
حکایت منه!!!!
حالا مگه با یه گل بهار میشه؟ معلومه که نــــــــــــــــــــــــــــــــه!
نقل قول:

اون مسافران عزیزتون از کجا باندو دیدن؟؟؟ اخه از داخل هواپیما مخصوصا هواپیماهای بزرگ که از پنجره مسافر فقط کنار باند پیداست

هواپیمای بزرگ رو خوب گفتید ولی وقتی لاین آپ میکنه سطح باند رو میبینه!
شما بذار به حساب بی سواتی من!🤣
کلاً بــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــخــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــال شید این فرودگاه رو (خیلی هم خوبه ،بر منکرش هم سخت لعنت) تازه خارجیها دلشون هم بخواد که باند ایکا افتخار تاچ بهشون بده![approve]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
13 سال پیش
کلا بیخیال دعوا سره ملافه ملاست.[10of10]
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
13 سال پیش
Reza_Sadri نوشت:

کلا بیخیال دعوا سره ملافه ملاست.[10of10]

آره ،بابا!😲
یکی دیگه حالش رو میبره،ما خون دلش رو میخوریم! الـــــــــــــکــــــــــی!
من از عزیزان خواننده ی این مطلب تقاضای اکید دارم که دیگه به اینجور مطالب ادامه ندهند،چرا که همینطور که همین الآنش نتیجه ای نداده،در آینده هم نخواهد داد بجر اعصاب خوردی و ...

انشاالله روزی برسه که دیگه با دیدن کشورهای اروپایی دلمون نسوزه و آه به نداشته هامون نکشیم!

در پناه ایزد منان،موفق و سربلند باشید
[loveiran]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو