IRA289
  • IRA289
  • 52.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
احتراما به اطلاع کلیه اعضاء شبکه های پرواز آنلاین رسانده می شود که بعضا مشاهده گردیده که افرادی با نیت های از پیش تعیین شده و در جهت توهین به اعضاء شبکه وتسیم اقدام به نوشتن مطالبی در سایت های مختلف و یا با حضور در سرور تیم اسپیک اقدام به تحریک و بی احترامی به حاضرین و بد گودیی در مورد سایرین نموده اند و چه بسا افرادی دوست نما مصداق کامل مثل هم رفیق دزد و هم شریک قافله را به حد اعلا رسانده و روزی به بد گویی از دیگران پیش ما و روزی دیگر بد ما را پیش دیگران می گوید و زمانی که از مدیریت شبکه مقابل خواسته شد با این افراد برخورد کند هیچ اقدامی صورت نپذیرفت که جای بسی تامل دارد.
این مدیریت با تغییر روند کاری و تغییراتی در تیم استفی مسیر خود را مشخص کرده و اعلام می دارد بعد از این روند برخورد دوستانه را کنار گذاشته و با تمامی افرادی که قصد سنگ اندازی را دارند به شدت برخورد خواهد کرد.
درضمن هم اکنون آقای آزادمهر به عنوان مدیریت شبکه و آقای طوافیان معاونت ایشان به صورت رسمی کار خود را ادامه داده و دیگر پست ها خالی می باشد که در صورت تغییر به اطلاع رسانده می شود.
دپارتمان مدیریت دویژن ایران در شبکه وتسیم VATIR
Sepehr Ebadi Borna
13 سال پیش
IRA289 نوشت:

احتراما به اطلاع کلیه اعضاء شبکه های پرواز آنلاین رسانده می شود که بعضا مشاهده گردیده که افرادی با نیت های از پیش تعیین شده و در جهت توهین به اعضاء شبکه وتسیم اقدام به نوشتن مطالبی در سایت های مختلف و یا با حضور در سرور تیم اسپیک اقدام به تحریک و بی احترامی به حاضرین و بد گودیی در مورد سایرین نموده اند و چه بسا افرادی دوست نما مصداق کامل مثل هم رفیق دزد و هم شریک قافله را به حد اعلا رسانده و روزی به بد گویی از دیگران پیش ما و روزی دیگر بد ما را پیش دیگران می گوید و زمانی که از مدیریت شبکه مقابل خواسته شد با این افراد برخورد کند هیچ اقدامی صورت نپذیرفت که جای بسی تامل دارد.
این مدیریت با تغییر روند کاری و تغییراتی در تیم استفی مسیر خود را مشخص کرده و اعلام می دارد بعد از این روند برخورد دوستانه را کنار گذاشته و با تمامی افرادی که قصد سنگ اندازی را دارند به شدت برخورد خواهد کرد.
درضمن هم اکنون آقای آزادمهر به عنوان مدیریت شبکه و آقای طوافیان معاونت ایشان به صورت رسمی کار خود را ادامه داده و دیگر پست ها خالی می باشد که در صورت تغییر به اطلاع رسانده می شود.
دپارتمان مدیریت دویژن ایران در شبکه وتسیم VATIR

[10of10] @};- [merci] [merci] [merci] [merci] [merci]

والا ما که تو محیط مجازی اینجوری به هم میپریم و سر چند تا شبکه به جون هم می افتیم وای به حال محیط واقعیش... 😢 😢..والا با این نوناشون...!! 🤣 من خودم به شخصه دیگه از این وضع خسته شدم....امیدوارم که فقط برخورد قاطعانه بتونه کنترل کنه...ما ایرانیا فکر کنم نمیتونیم با زبون خوش کنار بیایم..!! [blackhee]

[loveiran]

عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
IRA289
  • IRA289
  • 52.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
به اطلاع تمامی دوستان می رسانم که این پست صرفا جهت اطلاع و نشان دهنده موضع مدیریت وتسیم می باشد و هیچ مشکلی با دوستانی که به صورت دوال کانکشن و در هر دو شبکه پرواز می کنند ندارد تمامی دوستان مختار هستند که هرجا که دوست دارند پرواز کنند ما هم خوشحال می شویم که در خدمتشان باشیم.

IRA723
  • IRA723
  • 50.6% (معمولی)
  • بال چوبی
13 سال پیش
با سلام

نظر به اینکه جناب آقای صبا به توصیه های دوستان عزیز عمل نموده و اظهار تاسف کرده اند و عملی بسیار شایسته ( که امیدوارم باعث هر چه نزدیکتر شدن دوستان علاقه مند به پرواز در شبکه های آنلاین گردد) را انجام داده اند موضوع فیصله پیدا کرده.
از همه دوستان که مطلب گذاشتن و یا از پست سایرین تشکر کردن به نوبه خودم سپاسگزارم.

موفق باشید