Sepehr Ebadi Borna
  • Sepehr Ebadi Borna
  • 50.02% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین یار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
سلام به همه ی شما عزیزان 😁

امروز یه نرم افزار بسیار پرکاربرد (JBindX ) میخوام به شما بدم که به دردتون میخوره.😁 ..هممون میدونیم که ارتباط صوتی شبکه ایوائو با تیم اسپیک برقرار میشه.[approve] ... این نرم افزار چند کیلوباتی بعد از اینکه رو سیستم شما نصب شد میتونه ارتباط بین یکی از دکمه های جوی استیک یا جوی پدتون رو با تیم اسپک متصل کنه...!! [blackhee] [amazed] [10of10]

یعنی چی ؟؟ 😕

یعنی شما دیگه در حال پرواز دیگه دکمه های کیبورد رو فشار نمیدین تا عکس و العمل شما رو نسبت به پروازتون رو کم کنه..👏 ..با استفاده از این نرم افزار میتونین یکی از دکمه های جوی استیک یا جوی پدتون رو براش تعریف کنین و در قسمتی دیگر دکمه ی کیبوردتون رو که با اوون توی تیم اسپیک حرف میزنید رو انتخاب کنید..😎 .این نرم افزار این 2 کلید رو به هم اتصال میده ( Bind ) ..... این اتصال فقط برای تیم اسپیکه....!! 👏 😁

البته دوستان گل من و وتسیمی های عزیز توجه داشته باشند که میتونن از این نرم افزار برای کلاینت های پروازی FSINN و Squwak Box استفاده کنن.

لینک دانلود از 4Shared خودم 🤣 : از اینجا  دانلود کنید ....

روش کار [readdoc] :

UserPostedImage

بعد از نصب نرم افزار، این نرم افزار را اجرا کنید و طبق شکل های زیر عمل کنید :

1. این نرم افزار 2 قسمت دارد که قستمت اول آن ( بالایی ) مربوط به انتخاب کلید جوی استیکتون هست .

UserPostedImage

کلید Set Button بزنید و بعد از اینکه پیغام آماده بودن نرم افزار اومد دکمه ی جوی استیکتون رو فقط 1 بار فشار بدید.

2. در قسمت دوم این نرم افزار قسمت دوم آن را ( پایینی ) مربوز به انتخاب کلید کیبوردتون هست. ( همون کلیدی که از طریق آن در تیم اسپیک حرف میزنید )

UserPostedImage

کلید Set Button بزنید و بعد از اینکه پیغام آماده بودن نرم افزار اومد دکمه ی کیبوردتون رو فقط 1 بار فشار بدید.

3. تمام 😁 دی آخر اگر خواستید صدا هم بدید Sound را Enable میکنید و دکمه ی Bind رو میزنید...

UserPostedImage

بعد نرم افزار را مینیمایز میکنید و از پروازتون لذت میبرید...هروقت دکمه ی جوی استیکتان را فشار بدید صدای شما در تیم اسپیک پخش میشود.

توجه....!!!! : تو سیستم بعضی از دوستانم دیدم که نرم افزار مهلت اینکه کلید را انتخاب کنید نمیدهد...در این صورت هیچ چاره ای ندارید...عکس العمل شما و سرعت کار زیاد شما برای تعریف کردن کلید ها تنها راه هست..... [biggrin]

قربان همه شما [flower] [flower]

[loveiran]
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
13 سال پیش
عجب نرم افزار جالبیه.دیگه از CTRL فشار دادن راحت شدیم.
خیلی عالی بود.متشکر
PC Flight Simulation Geek Since 1998
IRA723
  • IRA723
  • 50.6% (معمولی)
  • بال چوبی
13 سال پیش
با سلام

جناب برنا جهت اطلاع و آگاهی خدمتتون عرض کنم که نرم افزار قدرتمند FSINN در وتسیم خودش این قابلیت رو داره و نیازی به نصب اینگونه نرم افزارها را ندارد و جالبتر اینکه چندین خلبان در فضاهای مختلف که روی کانال سنتر خودشان قرار دارند علاوه بر توانایی مکالمه با ATC , خودشان هم می توانند بصورت خصوصی یا private با هم صحبت کنند 👏

موفق باشید [10of10]
Sepehr Ebadi Borna
  • Sepehr Ebadi Borna
  • 50.02% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین یار شروع کننده موضوع
13 سال پیش
IRA723 نوشت:

با سلام

جناب برنا جهت اطلاع و آگاهی خدمتتون عرض کنم که نرم افزار قدرتمند FSINN در وتسیم خودش این قابلیت رو داره و نیازی به نصب اینگونه نرم افزارها را ندارد و جالبتر اینکه چندین خلبان در فضاهای مختلف که روی کانال سنتر خودشان قرار دارند علاوه بر توانایی مکالمه با ATC , خودشان هم می توانند بصورت خصوصی یا private با هم صحبت کنند 👏

موفق باشید [10of10]

بسیار عالی...!! [10of10] من نمیدونستم...ممنون که گفتین.......!!! 😊

[loveiran]
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!