Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
13 سال پیش
والا به نظر میاد موتور شماره یک مشکلاتی داره.پس سوز اف 5 در حالت عادی به صورت دیگه ای هست و تا اونجایی که من میدونم کاملاً آبی هست.
نمیدونم ولی این موتور باید یک مشکلی داشته باشه!
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Cpt.mohammadifar
13 سال پیش
maryam نوشت:

فیلم مربوط بهش رو نشون دادن لازم نبود بذارینش

لا اله الا الله!
شیطونه یه چیزایی میگه !!![blackhee]
😝

تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Cpt.mohammadifar
13 سال پیش
Touradg نوشت:

والا به نظر میاد موتور شماره یک مشکلاتی داره.پس سوز اف 5 در حالت عادی به w,vj دیگه ای هست و تا اونجایی که من میدونم کاملاً آبی هست.

منم اهل فن به حساب نمیام! ولی تا اونجایی که من از موتورهای توربوجت سردر میارم احتراق سوخت به قول شما آبیه ، دنباله ش هم جمع میشه (مثل قیف) نه مثل گل کلم![blackhee]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
13 سال پیش
Touradg نوشت:

والا به نظر میاد موتور شماره یک مشکلاتی داره.پس سوز اف 5 در حالت عادی به صورت دیگه ای هست و تا اونجایی که من میدونم کاملاً آبی هست.

دقیقا درسته، منظور من هم از افتر برنر غیر طبیعی همین بود، ببخشید که نمیتونم پارسی رو پاس بدارم ، بعضی وقتها هرچی فکر میکنم کلمه مناسب یادم نمیاد، منظورم همون پس سوز بود 😕
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
13 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

Touradg نوشت:

والا به نظر میاد موتور شماره یک مشکلاتی داره.پس سوز اف 5 در حالت عادی به w,vj دیگه ای هست و تا اونجایی که من میدونم کاملاً آبی هست.

منم اهل فن به حساب نمیام! ولی تا اونجایی که من از موتورهای توربوجت سردر میارم احتراق سوخت به قول شما آبیه ، دنباله ش هم جمع میشه (مثل قیف) نه مثل گل کلم![blackhee]

کاپیتان، این گل کلمو خیلی خیلی قشنگ اومدی ، Cooooooool 👏 @};-