maryam
  • maryam
  • 66.72% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
12 سال پیش
آقا محمد من فقط در حد دعا نوشتم باید گفت انشاالله به جای اینکه حرفای نا امید کننده بزنی با شما هم هستم آقا امیر
سنگی که طاقته ضربه های تیشه را ندارد تندیسه زیبایی نخواهد شد

Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
maryam نوشت:

آقا محمد من فقط در حد دعا نوشتم باید گفت انشاالله به جای اینکه حرفای نا امید کننده بزنی با شما هم هستم آقا امیر

بله...ما که همش داریم آخر نوشته هامون ابراز امیدواری میکنیم،ولی باشه....اگه دلتون خوش میشه؛انشاالله[-o<

ولی این کشور دیگه دنبال رشد در زمینه هواپیما نخواهد بود،چون دیده که با یاتاقانیشم میشه بپری! ضمناً کوو پول؟ هزاریم تحریم درست شه ....و آب هندوانه است عزیز!
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
باز این آقای "من می دونم" گالیور پیدا شد.
من میدونم که نمیشه...من میدونم که نمی تونیم...من میدونم که ....

قبلاً هم این موضوع را گفتم خدمتتون که در هیچ نقطه ای از جهان و در هیچ زمانی و حتی برای یکبار مجسمه منتقدان رو نساختن و یا در تاریخ ثبت نکردند.اگر راهکاری در ذهن دارید بفرمائید...در غیر اینصورت اگر تا آخر دنیا هم موارد بالا رو تکرار کنید هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و کار بیهوده هم عقلانی نیست.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
benmore
  • benmore
  • 52.4% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
بچه‌ها اصلا لازم نیست منفی‌ فکر کنیم و همش بگیم نمی‌شه و یا اینکه با یه انشا‌اللّه گفتن امیدواری الکی‌ بدیم به خودمون

امید داشتن اصلا بد نیست بلکه خیلی‌ هم خوبه اما با امیدوار بودن کذب و الکی‌ مخالفم اینکه بشینیم و بگیم انشا‌اللّه که فردا می‌تونیم بریم کرهٔ ماه پس بهتره واقع اندیش باشیم یکم فکر کنیم ببینیم کی‌ هستیم چی‌ هستیم اصلا جایگاه ما کجاست

یکم منطقی‌ فکر کنیم و واقع بیاندیشیم فکر کنم خیلی‌ بهتره تا اینکه یا ساز منفی‌ بزنیم یا الکی‌ دلمونو خوش کنیم و امید الکی‌ به چیزهای ببندیم که با شرایط الان غیر ممکن نمیگم اما درصدش صفر بنظر میرسه.

UserPostedImage 
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
12 سال پیش
این هم کابین توش[10of10]

http://blog.gea.de/2008/05/11/lufthansa-special-kabine-der-747-8-international 

UserPostedImage