Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
UserPostedImage

گفته می شود یک فروند هواپیمای باری شرکت هواپیمایی لوفت هانزا آلمان بامداد روز 7 تیرماه 1391 در فرودگاه اهواز فرود اضطراری کرده است.
به گفته منابع آگاه در سازمان هواپیمایی خوزستان! ، این هواپیما ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد 7 تیرماه 1391 به علت نقص فنی در فرودگاه اهواز فرود آمد.این منبع افزود: این هواپیما پس از یک ساعت و نیم توقف در فرودگاه اهواز پس از کنترل مدارک فرود ، حدود ساعت 5 صبح فرودگاه اهواز را ترک کرد.

این هواپیمای باری از آلمان عازم کشور عربستان سعودی بود که پس از اجازه برخاست ، مقصد را به سمت شارجه دبی تغییر داد.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
آخ آخ آخ ... اگه ایران بود ملت یک فیلمی درست میکردن! ... شده عین توپولف [blackhee]

این چندمین MD11 لوفت هانزا هست که یه مشکلی براش پیش میاد؟ ... تازه یکی رو توی عربستان از دست داده بودند! 🤔

با تشکر از سازمان هوایی خوزستان 😂
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
12 سال پیش
آقا قضیه یه جاییش میلنگه. :-k
از آلمان بخوای بری عربستان یا دبی که از آسمون ایران پرواز نمی کنی که. 😲
آلمان کجا.عربستان کجا.ایران کجا.
یه نگاه به نقشه بندازید برادرا.بعد چطور نقصی بوده که منجر به فرود شده.بعدش چطور برطرف شده که پرواز کرده.مگه خوزستان مرکز تعمیرات تخصصی این هواپیما رو داره.!!!!!!!!! 😕

بعدش چرا در ورود بارش Cargo بازه.دارن بار میبرن توش یا میارن بیرون.
اگر بخوان بازرسی کنن که میرن داخل هواپیما بازرسی میکنن.

بعدش پرید رفت شارجه.مگه شهر هرته برادر.یه هواپیما با بار.عجیبه هــــــــــا.

من که نفهمیدم چی شد. 🤔 #-o
اصلاً ولش. 🤣 😂
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
naras نوشت:

آقا قضیه یه جاییش میلنگه. :-k
از آلمان بخوای بری عربستان یا دبی که از آسمون ایران پرواز نمی کنی که. 😲
آلمان کجا.عربستان کجا.ایران کجا.
یه نگاه به نقشه بندازید برادرا.بعد چطور نقصی بوده که منجر به فرود شده.بعدش چطور برطرف شده که پرواز کرده.مگه خوزستان مرکز تعمیرات تخصصی این هواپیما رو داره.!!!!!!!!! 😕

بعدش چرا در ورود بارش Cargo بازه.دارن بار میبرن توش یا میارن بیرون.
اگر بخوان بازرسی کنن که میرن داخل هواپیما بازرسی میکنن.

بعدش پرید رفت شارجه.مگه شهر هرته برادر.یه هواپیما با بار.عجیبه هــــــــــا.

من که نفهمیدم چی شد. 🤔 #-o
اصلاً ولش. 🤣 😂

اینکه چرا اومده اهواز اونم با visibility دم موشی خوزستان برام عجیبه اما باید یه جا میزده زمین دیگه! ...حالا اینا رو هیچی ...خود من توی ابهامم، دوست دارم بدونم چرا اومده اینجا!
اما جواب دو حرفت حسین جان...
این عکس مربوط به این پرواز نیست و صرف خالی نبودن عریضه هست ....
و همچنین این قضیه شارجه رفتنش هم به این دلیل هست که مرکز تخصصی تعمیرات این بابا اونجاست! [blackhee]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
فکر کنم فرودگاه اهواز اون موقع صبح تعطیله، حداقل برج مراقبت کسی نیست!، البته تو خوزستان همه چیز ممکنه اتفاق بی افته، مثلا 2 ، 2تا میشه 5 تا، منم از سازمان هوایی خوزستان تشکر ویژه میکنم 👏 [blackhee] 😲 😝