Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
12 سال پیش
نقل قول:

کاپیتان باز که تخته گاز رفتی، منم با تورج عزیز موافقم ، در کل نداشتن بهتر از خراب داشتن است، ضمنا این اسب پیشکشی نیست، هزینه رو بصورت دوبل با نون اضافش ازمون گرفتن، پس وقتی پول میدیم باید توقع جنس خوب هم داشته باشیم.

آقا رضای بزرگوار،اگه من بخوام چیزی بنویسم،ارباب میاد تیکه بارم میکنه!
توی تحریم ،نون خیر نمیکنن که ... قراره هیچی بهمون ندن حتی آب دهن سگ!😠 به قول استقلالیها[bowing] سوبله چوبله حساب کنند ولی بِدن!
من که کلاً از گلس خوشم نمیاد، اگرم به ناوگانمون به طور رسمی اضافه بشن بنده سوار نخواهم شد!
شماها 8 تا ایرباس 600 ماهان رو یادتون رفته انگار! از لوفتهانزا گرفت ... چطور اون موقع همه خودشون 8 تیکه کردن براش؟😕
اصلاً به من چه....من عزیز دلم سری 300 هست❤ حالا چه 600 چه B ! فقط دوست دارم رأیتون برگرده...[attack]

امیدوارم همه چیز طبق برنامه در بیاد،ما بریم،شما بمونید و Sp هاتون!

راستی...شماها که خیلی به سن و سال اهمیت میدید...یه فکر به حال 707 زاقارت ریاست جمهوری بکنین،پس فردا سوت نشه پایین! بحمد الله لیست سیاه هم هست، نیویورک با ایران ایر تشریف میبردند! ایران ایرم که تحریم شد...قطری بیاد انجام بده!

(اگه میخواید سانسور کنید،آخرش رو ببرید، حال ندارم از اول بنویسم!)
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
12 سال پیش
تازه یه چیز دیگه جناب صدری عزیز

فرمودید که سالمش رو بدن، کی بده؟ ، ما که از خدامونه روی صندلیهای هواپیمامون پلاستیک کش باشه وقتی مید جلو در خونمون بوق میزنه![blackhee]
چرا ما داریم بحث الکی میکنیم وقتی همه میدونیم که در حال حاضر خریدهای اینچنینی اجتناب ناپذیرند،الآن همه ذوق زده هستن،تنها جایی که دیدم دارن نفی قضیه رو میگن اینجاست... حالا من "من میدونمم" یا شما؟
هیچ کاریش نمیشه کرد،اون سری نوشتم برید با اسمشو نبر آشتی کنید،تعلیق فرمودند، الآن هم تکرار میکنم ، آشتی با شیاطین بزرگ = رستگاری!
امروز ، با این شرایط کذایی مجبوریم،مجبوریم،مجبوریم....الیها الناس!
تازه خبراش میاد که این بابا بزرگها رو میدن به ماهان...320 ها هم توو راهه، ایلده Zipped!:-#
Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
12 سال پیش
سلام دوستان ، انــــــــــــــــــــــــــــــــــشاالله انــــــــــــــــــــــــــــــــــشاالله انــــــــــــــــــــــــــــــــــشاالله که بیاد واقعا...[-o<

ما از این خبرا زیاد شنیدیم و گوشمون از این حرفا پر هست که از این هزاران حرف فقط ایرباس های 320 ایران ایر به واقعیت پیوست و بوئینگ های 747 ماهان...😢

ولی اگر هم بیاد دوست دارم برای ایران ایر باشه که وقتی میشینه کشورهای خارجی بهشون بگه ما هم آره [loveiran] ، آخه آسمان این حرفها بهش نمیاد...😎

اگر هم دوستان خواستن با ایرباس 200-340 سفری داشته باشن خط تهران (فرودگاه امام ) به سوریه (دمشق) ایرباس 200-340 CONVIASA هست...
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
12 سال پیش
هواپيما وارد مهرآباد شده و مقابل آشيانه بهشتي پارك هست.مبارك همه آسماني ها و دوستداران صنعت هوانوردي كشورمون باشه.
👏
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

هواپيما وارد مهرآباد شده و مقابل آشيانه بهشتي پارك هست.مبارك همه آسماني ها و دوستداران صنعت هوانوردي كشورمون باشه.
👏

عکسی ازشون هست؟

PC Flight Simulation Geek Since 1998