Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

هواپيما وارد مهرآباد شده و مقابل آشيانه بهشتي پارك هست.مبارك همه آسماني ها و دوستداران صنعت هوانوردي كشورمون باشه.
👏

مبارکه، حالا یه 6 ماهی طول میکشه تا رجیستر بشه 😲 ، 727 های اسمان یادتون هست که از لوکسامبورگ خریداری شده بودند چند ماه طول کشید تا رجیستر شدند!!! حالا خدا کنه این هواپیما ها ایرادی نداشته باشند که مطابق استانداردهای هوانوردی ما مجبور باشند زمین گیر بشند، چون استانداردهای ما از ICAO , FAA بالاتره [amazed]
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
12 سال پیش
Touradg نوشت:

Cpt.mohammadifar نوشت:

هواپيما وارد مهرآباد شده و مقابل آشيانه بهشتي پارك هست.مبارك همه آسماني ها و دوستداران صنعت هوانوردي كشورمون باشه.
👏

عکسی ازشون هست؟

والا تورج خان من منبعم Aerospacetalk هست،خودم وقت بازدید کردن و اینها رو اصلاً ندارم که خودم جویا بشم، اگه عکسی باشه از اونجا میگیرم
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
ruslan
  • ruslan
  • 53.38% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
12 سال پیش
عكسي يكي از دوستان هست كه در سايت قرار داده.....

UserPostedImage 

UserPostedImage 
ارزش انسان در چیزی که بدست می آورد نیست بلکه در چیزی است که مشتاق بدست آوردن آن است
maryam
  • maryam
  • 66.72% (دوستانه)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
12 سال پیش
حالا که اومده چرخاش بچرخه ولی یه سوال مطرح هست کروی پروازی کی هست؟ به هر حال برای اینکه به پرواز برسه باید کسایی باشند که آموزش باهاش رو دیده باشند.
سنگی که طاقته ضربه های تیشه را ندارد تندیسه زیبایی نخواهد شد

Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
maryam نوشت:

حالا که اومده چرخاش بچرخه ولی یه سوال مطرح هست کروی پروازی کی هست؟ به هر حال برای اینکه به پرواز برسه باید کسایی باشند که آموزش باهاش رو دیده باشند.

کرو که معلومه کی هست ، من و تورج و کاپیتان 👏 ، بگذریم تا بخواد رجیستر بشه خدمه فقط یه کورس Transition دارن که حدود 3 ماه بیشتر طول نمیکشه، مشخصه که منظور خدمه ای هستند که از قبل با ایرباس پرواز میکردند.