Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
12 سال پیش
سلام بر دوستان[bowing]

چند روزیست که بحث ورود هواپیما های جدید به ناوگان ما نقل مجالس هوانوردی شده!
چندی پیش خبری بسیار مسرت بخش پیچید با این محتوا که هواپیمائی آسمان قصد خرید 2 فروند ایرباس 340 و همچنین 5 الی 10 ایرباس 320 رو داره و گفته ها حاکی از این هست که قضیه خیلی خیلی جدیه و تموم شده به نظر میرسه😎
گفتنیست که طبق پچ پچ ها قراره تا دو هفته دیگه این دو پسر شیطون (340) وارد تهران بشه!

اما هنوز هیچی نشده ،بگو مگو ها آغاز شده...

آسمان چرا داره میخره،مگه لان اول داره؟....چطوری میخواد تعمریات کنه؟....خلباناشو چیکار میکنه؟.....نکنه میخواد از اینا دامستیک بگیره....و.و.و.....

امیدواریم تیرو تخته جور در بیان باهم....اگه بشه با خرید چند تا از اون Su100 ها و همین تعدادی که الآن بحثش بود،یه تکانی به این هوانوردیمون بدیم خوب میشه
البته هر کاری اصول خودشو داره،باید دید این هواپیما ها پسر شیطونن به قول من یا پاپا بزرگ رو به موت!

البته اگه برامون دست نگیرن که سر ایرانسیم دارم هوو میارم،ولی میتونید آخرین اخبار رو از aerospacetalk بگیرید.

یعنی میشه.....؟

UserPostedImage

[-o< 🙏 🙏

UserPostedImage

تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
12 سال پیش
آمدند آن خوب رویان...آمدند

هواپیمای M-YRGU با رجیستر S2 و با نام شرکت Rajshahi وارد تهران شده است . شماره سریال این A340-300 که یکی از اولین 340 های ساخته شده می باشد 2 است .

هواپیمای دیگه هم احتمالا M-YRGV است و خریداری شده از بنگلادش میباشد.
البته میفرمایند که رجیستر اصلی این هواپیما G-VHOL است و هواپیما در اختیار vergin atlantic airways بوده!!!
این پرنده در سال 03-02-1992 تولید شده یعنی 19.9 سال عمر دارد. مالک قبلی این پرنده ویرجین آتلانتیک بوده است. این پرنده از چهار موتور CFMI CFM56-5C2 نیرو می گیرد.
مبارکه. دوستان شیرینی یادشون نره...👏 انشاالله که موتوراش بچرخه برامون[blackhee]

این عکسهای اولی:

UserPostedImage

UserPostedImage

اما دومی...

هواپیما دوم سال تولیدش به همین صورت هست و رجیستر اصلیش G-VSEA بوده
عکسهای دومی:

UserPostedImage

UserPostedImage

امیدوارم مانیتورها رو هاپولی نکنند!😠

نمیدونید چقدر خوشحالم.....اگه قراره ازشون کار بکشن و تا 10 سال دیگه هم روی کار باشند خیلی دوست دارم پشت یدونه 340 باشم[bowing]

تبریک ...تبریک...تبریک
انشاالله تحریم تموم شه و همه چیز مثل روزهای اولش خوش بشه[-o<

👏 👏 👏 👏 👏 👏 👏

Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
واقعاً اینقدر خوشحالی داره؟
هواپیمایی که برای نمایش ازش استفاده میشده و Test Bed بوده که یعنی همه جور بلایی سرش آوردن ، 20 سال برای خطی مثل ویرجین پریده ،3 ماه تو پارکینگ خاک خورده و تازه متعلق به تایپی هست که دیگه تولید نمیشه ، امکانات تعمیر و نگهداریش در کشور محدوده چون تا حالا چنین تایپی نداشتیم و... به نظر شما اینقدر خوشحالی داره.این هواپیما نیامده کلی ضرر و زیان داره برای کشور.فقط به نفع جیب یک سری دلال خواهد بود.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
12 سال پیش
Touradg نوشت:

هواپیمایی که برای نمایش ازش استفاده میشده و Test Bed بوده که یعنی همه جور بلایی سرش آوردن ، 20 سال برای خطی مثل ویرجین پریده ،3 ماه تو پارکینگ خاک خورده و تازه متعلق به تایپی هست که دیگه تولید نمیشه ، امکانات تعمیر و نگهداریش در کشور محدوده چون تا حالا چنین تایپی نداشتیم و... به نظر شما اینقدر خوشحالی داره.این هواپیما نیامده کلی ضرر و زیان داره برای کشور.فقط به نفع جیب یک سری دلال خواهد بود.

شما به ندید بدید بودن ما،به هواپیما ندیده بودن ما،به جهان دیده بودن خودتون ببخشید!
خیلی ببخشید ها ...خیلی ببخشید،فعلاً برای ما همینشم از سرمون زیاده[attack] پس چی فکر کردید؟ ایرباس به پاس تلاش خلبان شهبازی و اون طوماری که نوشته بیاد مفتی مفتی دو تا ایرباس نو بهمون بده؟ خیال خام برادر!
ضمناً،شما ها رفتارتون غیر قابل پیشبینیه ها! میگم برید توی اون فیلمه نقش بیگانه رو بدن به شما![punched]
یه نگاه به وضع هوانوردیمون بکن آقا تورج.....خفت بار تر از این جایی دیدی؟...اون رتبه دهمی هم نمیدونم چرا بهمون دادن ،شده عین رتبه اول شدن فدراسیون فوتبالمون توی آسیا!!![approve]
توپلف بیارن یه جور ناله اید،آنتونف بیارن یه جور نق میزنید،بوئینگ میارن به یه سبک ابراز غر غر میفرمایید، ایرباس هم که میارن ... بسه دیگه!😠 چیه ،فکر کردید دارید توی دالاس زندگی میکنید؟...اینجا جاییست که برای یه پرواز مثلاً طبق برنامه،یه هواپیما رو گراند میکنن،موتوراشو باز میکنن،میبندن روی یکی دیگه تا اون کارشو انجام بده،بعد برگرده و همین پروسه برای یکی دیگه انجام بشه،شما خودت بگو،الان ناوگان ما چند سالشه؟ها؟ توی واک اراند 4 تا آیة الکرسی به 4 ستون هواپیما فوت میکنیم،برای استارت آپ تا همه کرو نگن بسم الله هیچکس حق نداره کاری بکنه!!!
به قول اون مثل معروف...دندون اسب پیشکشی رو نمیشمرن!

در آخر اضافه کنم....به من چه،من که دانشجو ام،خیلی وقت هم هست پرواز نرفتم، حالا حالا ها هم اجازه تغییر تایپ ندارم...شما برید فکر خودتون باشید که میخواید سوار این اتوبوس مرگ بشید! والا....خیر به شما ها نیومده
بهتون میخواد بر بخوره ،بخوره...قدر نشناسید دیگه!😠
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

Touradg نوشت:

شما به ندید بدید بودن ما،به هواپیما ندیده بودن ما،به جهان دیده بودن خودتون ببخشید!
خیلی ببخشید ها ...خیلی ببخشید،فعلاً برای ما همینشم از سرمون زیاده[attack] پس چی فکر کردید؟ ایرباس به پاس تلاش خلبان شهبازی و اون طوماری که نوشته بیاد مفتی مفتی دو تا ایرباس نو بهمون بده؟ خیال خام برادر!
ضمناً،شما ها رفتارتون غیر قابل پیشبینیه ها! میگم برید توی اون فیلمه نقش بیگانه رو بدن به شما![punched]
یه نگاه به وضع هوانوردیمون بکن آقا تورج.....خفت بار تر از این جایی دیدی؟...اون رتبه دهمی هم نمیدونم چرا بهمون دادن ،شده عین رتبه اول شدن فدراسیون فوتبالمون توی آسیا!!![approve]
توپلف بیارن یه جور ناله اید،آنتونف بیارن یه جور نق میزنید،بوئینگ میارن به یه سبک ابراز غر غر میفرمایید، ایرباس هم که میارن ... بسه دیگه!😠 چیه ،فکر کردید دارید توی دالاس زندگی میکنید؟...اینجا جاییست که برای یه پرواز مثلاً طبق برنامه،یه هواپیما رو گراند میکنن،موتوراشو باز میکنن،میبندن روی یکی دیگه تا اون کارشو انجام بده،بعد برگرده و همین پروسه برای یکی دیگه انجام بشه،شما خودت بگو،الان ناوگان ما چند سالشه؟ها؟ توی واک اراند 4 تا آیة الکرسی به 4 ستون هواپیما فوت میکنیم،برای استارت آپ تا همه کرو نگن بسم الله هیچکس حق نداره کاری بکنه!!!
به قول اون مثل معروف...دندون اسب پیشکشی رو نمیشمرن!

در آخر اضافه کنم....به من چه،من که دانشجو ام،خیلی وقت هم هست پرواز نرفتم، حالا حالا ها هم اجازه تغییر تایپ ندارم...شما برید فکر خودتون باشید که میخواید سوار این اتوبوس مرگ بشید! والا....خیر به شما ها نیومده
بهتون میخواد بر بخوره ،بخوره...قدر نشناسید دیگه!😠

کاپیتان باز که تخته گاز رفتی، منم با تورج عزیز موافقم ، در کل نداشتن بهتر از خراب داشتن است، ضمنا این اسب پیشکشی نیست، هزینه رو بصورت دوبل با نون اضافش ازمون گرفتن، پس وقتی پول میدیم باید توقع جنس خوب هم داشته باشیم.