Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
12 سال پیش
به نام خدای بزرگ و مهربان

با عرض سلام و احترام خدمت تمامی اعضای ایرانسیم و جامعه ی شبیه ساز پرواز ایران [loveiran] . . .

ما ایرانی ها تو همه چیز باید بهترین باشیم و هستیم و خواهیم بود , میدونم که خیلی هاتون از ترافیکتون یا ناراضی هستین یا اون چیزی که میخواین نیست که بعضی هارو هم میبینم که به همین دلیل رفتن Pilot شرکت

های خارجی شدن , شاید این یک مقدمه ای بود برای کار بسیار جالب , خوب , لذت بخش , روحیه دهنده و . . . که حتی ممکنه کاری کنه که به خاطر این ترافیک بسیار دقیق و با کیفیت خیلی از خارجی ها هم بیان و Pilot

شرکت های ایرانی بشن و لذت ببرن . . .

از دوستانی که دوست دارند و میتوانند ما را در این پروژه کمک کنند و ما را یاری کنند نهایت تشکر را داریم . . .

به خدمت تمامی دوستان برسونم که من و تورج جان تصمیم گرفتیم که با کیفیت ترین ترافیک دنیا رو در اختیار همه و قرار بدیم و 100٪ مجانی . . .

تقسیم کار ها به این صورت میباشد:

نوشتن ترافیک به عهده ی تورج جان . . .

ریپینت تمام هواپیماهای ایران به عهده ی من و دوستان طراح دیگر مثل مهران جان و ودوستان دیگر ( که البته خیلی هاشو زدم) میباشد . . .

مثلا ام دی ها با خودم , فوکر ها با آقای ایکس و . . .

شرح:من و دوستان طراح تمام هواپیماهای ایران رو با ریجستر های خود و بهترین مدل های پیش بینی شده (برای MD ها مدل SGA , برای فوکر 50 dream wing , برای ایرباس B2/B4 SGA و فوکر 100 ها مدل پروجکت فوکر

و . . .) طراحی میشوند و اگر مشکل تار شدن یا کیفیت داشته باشن دوستان رفع کنن و بعد این فایل اصلی در اختیار تورج جان قرار بگیره که انشاالله ترافیکش رو نسبت به واقعیت بنویسه و با نام

ایرانسیم
در اختیار همه قرار بگیره و برای همیشه یک ترافیک درجه 1 داشته باشیم . . .

چند تصویر از Iran Real Traffic خیلی ابتدایی خودم:

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

UserPostedImage

دوستان عزیز منتظر نظرها و پیشنهاد و انتقاداتتون هستم . . .[attack]
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
12 سال پیش
چقد باحاله. 😮
همش ایرونیه. [barareh]
[10of10]
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
ابراهیم جان

چند تا موضوع :
-اول اینکه به نام خودتون و دوستان
-دوم اینکه مسئولیت پروژه ، کار تیمی و هماهنگی ها با شما
-سوم اینکه هواپیما ها باید مدل های مناسب AI باشند و نه برنامه های الحاقی.استفاده از این هواپیما ها (Project Fokker ,SGA و ...) به دلایل مختلف امکان پذیر نیست.مثلاً عدم اجازه برای توزیع آنها ، عدم دسترسی همه افراد به مدلها ، کاهش قابل ملاحظه بازدهی و... بنابراین لطفاً با بچه ها هماهنگ کنید که فقط مدلهای مناسب AI ریپینت بشن و زمانی که برای من میفرستید MDL هم همراهش باشه.تا من بتونم اونها رو از لیست هواپیما ها در منوی شبیه ساز حذف کنم.
-و خلاصه اینکه حتماً درخصوص حقوق مولف (Copyright) هواپیماها مطمئن بشید که اجازه توزیع داشته باشند و گرنه ظرف 3 ثانیه فایل رو پاک می کنند و زحمات دوستان به هدر میره.

یک خواهش هم از دوستان: اگر برنامه پروازهای خطوط هوایی ایران رو دارید لطفاً برای من ارسال کنید.

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Ebrahim Sabih
  • Ebrahim Sabih
  • 59.64% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان شروع کننده موضوع
12 سال پیش
Touradg نوشت:

ابراهیم جان

چند تا موضوع :
-اول اینکه به نام خودتون و دوستان
-دوم اینکه مسئولیت پروژه ، کار تیمی و هماهنگی ها با شما
-سوم اینکه هواپیما ها باید مدل های مناسب AI باشند و نه برنامه های الحاقی.استفاده از این هواپیما ها (Project Fokker ,SGA و ...) به دلایل مختلف امکان پذیر نیست.مثلاً عدم اجازه برای توزیع آنها ، عدم دسترسی همه افراد به مدلها ، کاهش قابل ملاحظه بازدهی و... بنابراین لطفاً با بچه ها هماهنگ کنید که فقط مدلهای مناسب AI ریپینت بشن و زمانی که برای من میفرستید MDL هم همراهش باشه.تا من بتونم اونها رو از لیست هواپیما ها در منوی شبیه ساز حذف کنم.
-و خلاصه اینکه حتماً درخصوص حقوق مولف (Copyright) هواپیماها مطمئن بشید که اجازه توزیع داشته باشند و گرنه ظرف 3 ثانیه فایل رو پاک می کنند و زحمات دوستان به حدر میره.

یک خواهش هم از دوستان: اگر برنامه پروازهای خطوط هوایی ایران رو دارید لطفاً برای من ارسال کنید.

😢
تورج جان من تمام ریپینت های هواپیماهای ایران رو برای AI زدم و 95٪ کار پیش رفته [gofly] و مدل هم گذاشتم و فقط یه برنامه پروازی میخوات , حجم فایل 500 تا 600 مگابایت

هست , از چه طریق به دست شما برسونم؟:-k
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
یا خدا...[amazed]
600 مگ؟ نکنه کل شبیه ساز هست!😲

یک لطفی کن ابراهیم جان اول با 7zip  به فرمت 7z دربیار ببین چقدر میشه.
PC Flight Simulation Geek Since 1998