naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
12 سال پیش
نقل قول:

یه حدس ! ویندوزتون 64bit هست !؟

مال منم win7 64Bit. 😮
Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
naras نوشت:

نقل قول:

یه حدس ! ویندوزتون 64bit هست !؟

مال منم win7 64Bit. 😮

ویرایش مدیر:قوانین - بند 8 - تکرار نشه لطفاً
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
12 سال پیش
آقا ممنون از توضیحاتت اما من فایل ندارم!
چیزی که دانلود کردم یه فایل فعال کننده دکمه next بود و یکی هم خود setup ! دیگه چیزی نبود ، توی فایلها هم که گشت زدم چیزی نیافتم ، شاید من کلاً هیچی بارم نمیشه و یا اینکه رسماً خرابکاری کردم! [blackhee]
ضمناً من MD 11 نداشتم که ببینیم باید چیکار میکردم 😊 شرمنده ... کلاً هیچی پیش نرفتم و داستان همونه! 😢

الآن باید به معجزه اعتقاد پیدا کنم یا اینکه یه چیزی کمه؟😞
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Cpt.mohammadifar
  • Cpt.mohammadifar
  • 50.02% (معمولی)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
12 سال پیش
الآن شما زمان ارسال پست منو نگاه کنید!!!
در همین فاصله یه تیک آف همچین یه نموره مرررررد داشتم با همین غول غولک! ... آقا معجزه!!! [amazed] [10of10] [blackhee]
من پک رو پاک کردم، یدونه دیگه دانلود کردم و ریختم که براتون توضیح دادم ، هیچی توش نبود ... سالمه! کار میکنه ...
اما متأسفانه پرواز نقص فنی داره در نویگیشن مشکل داره و باید تحت عمل جراحی قرار بگیره ! لذا از مسافرین محترم خواهشمند است تا 17 ساعت در سالن فرودگاه علاف بچرخن و بجز رفرش پرواز چیز دیگه ای جهت رفاه حالشون در اختیارشون قرار نگیره!#-o
لپ همتونو ماچ [dance]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

آقا ممنون از توضیحاتت اما من فایل ندارم!
چیزی که دانلود کردم یه فایل فعال کننده دکمه next بود و یکی هم خود setup ! دیگه چیزی نبود ، توی فایلها هم که گشت زدم چیزی نیافتم ، شاید من کلاً هیچی بارم نمیشه و یا اینکه رسماً خرابکاری کردم! [blackhee]
ضمناً من MD 11 نداشتم که ببینیم باید چیکار میکردم 😊 شرمنده ... کلاً هیچی پیش نرفتم و داستان همونه! 😢

الآن باید به معجزه اعتقاد پیدا کنم یا اینکه یه چیزی کمه؟😞

ااووووووووووووو سایتایه " ت و ر ن ت " رو یه نگاه بنداز ، مثل سیب زمینی ریخته مثلا یکیش تایتلش اینه :
This one works
یا یکی دیگه هست image از دیویدیه که اصلا اگه اونو بگیری خیلی توپه می تونی از 747-8 هم استفاده کنی .(این یکی سایزش بالاست )