amin15
  • amin15
  • 52.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
فیلم سینمایی «کاپیتان شهبازی» کلید می‌خورد
خبرگزاری فارس: «حجت‌الله سیفی» از ساخت یک فیلم سینمایی بر اساس زندگی و فعالیت‌های کاپیتان شهبازی خبر داد.

«حجت الله سیفی» کارگردان سینما در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، در مورد کارهای آتی خود، اظهار داشت: مشغول نگارش فیلمنامه‌ای بر اساس زندگی کاپیتان شهبازی هستم.

وی در ادامه افزود: طرح اولیه این کار را نوشتم و هم اکنون در حال تحقیق در مورد حواشی این کار هستم.

سیفی ادامه داد: اوایل سال آینده این فیلم را جلوی دوربین خواهم برد.

این کارگردان در ادامه افزود: امیدوارم در مرحله تحقیقات سازمان هواپیمایی با ما همکاری داشته باشد.

کاپیتان هوشنگ شهبازی خلبان شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) است که در سانحه هوایی 26 مهرماه 1390، در پرواز شماره 743 مسکو - تهران هواپیمای بوئینگ 727 را بدون چرخ دماغه، در فرودگاه مهرآباد به سلامت بر زمین نشاند.

بنابراین گزارش، «حجت الله سیفی» در کارنامه کارگردانی خود تا کنون فیلم‌های «سهم من از زندگی»، «بوسه‌های مادر»، «به خاطر خواهرم»، «محکومین بهشت»، «عروس کاغذی»، «ماه عسل»، «خانه‌ای مثل شهر»، «جستجو در شهر» و «کیلومتر پنج» را به ثبت رسانده است.

منبع:http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910329000140 

*هیچگاه به قدرت واقعی خود پی نخواهید برد مگر اینکه قوی بودن ٬ تنها گزینه باقی مانده برای شما باشد*
Sepehr Ebadi Borna
12 سال پیش
بابا اینا دارن ازش بت میسازن تو هوانوردی 😨 بس کنین دیگه...شورشو در آوردین...وظیفشو انجام داده دیگه...ایثار نکرده دیگه...!!

این همه خلبان تو دنیا پرواز های سخت رو نشوندن...کاکتوس 1549 کاپیتان سولنبرگ ، ایرکانادای 413 که بدون سوخت و چرخ به صورت گلاید تو فرودگاه وینیپگ نشست....اینا شورشو درآوردن بابا....!!

کجا بودین و ندیدین کسی محل به همین کاپیتان تو یادبود استاد رومینا نمیذاشت....هیچ کسی اصلاً تحویلش نمیگرفت...!!
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
حالا اینقدر میگن تا از شوری ...
PC Flight Simulation Geek Since 1998
amin15
  • amin15
  • 52.32% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
سلام
فک کنم اگه چیزی نگم بهتر باشه.فقط خدا بهمون صبر بده.... 😶
*هیچگاه به قدرت واقعی خود پی نخواهید برد مگر اینکه قوی بودن ٬ تنها گزینه باقی مانده برای شما باشد*
Sepehr Ebadi Borna
12 سال پیش
انشاالله هم بتونم CVR پرنده رو بگیرم و صدای این کاپیتان رو توی فرکانس اپروچ....میگن خیلی شنیدنیه.... دعوا هم کردن تو کاکپیت در حین اپروچ..!!

عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!