kia324
  • kia324
  • 50.12% (معمولی)
  • تازه وارد شروع کننده موضوع
11 سال پیش
Microsoft Flight Simulator X - Persian Edition
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
kia324 نوشت:

Microsoft Flight Simulator X - Persian Edition

سلام
خوش آمدید

اول:لطف کنید سوالتان را در عنوان مطرح نفرمائید.
دوم:متن سوال باید کامل و گویا باشد.

چنین شبیه سازی وجود ندارد.این فقط نسخه تقریباً! فارسی شده شبیه ساز پرواز ایکس هست که در بازار هست و پیشنهاد می کنم حتماً از نسخه دستکاری نشده استفاده کنید.

نسخ اصلی شبیه ساز بصورت زیر هستند:

Flight Simulator X - Standard
Flight Simulator X - Deluxe
Flight Simulator X - Acceleration

موفق باشید
PC Flight Simulation Geek Since 1998
kia324
  • kia324
  • 50.12% (معمولی)
  • تازه وارد شروع کننده موضوع
11 سال پیش
آقای مدیر سلام ممنون از راهنمایی شما جدیدترین وبهترین شبیه سازو میخوام من کرمانشاه هستم متاسفانه اینجا مسخره میکنن وقتی میگی شبیه ساز پرواز میخوام حالا چه برسه که با اسم های مختلف باشه لطفا از شما تقاضا دارم در صورت امکان بهترین وباحال ترین وجدیدترین ورژن شبیه ساز رو برایم ارسال کنید با تشکر ایمیل من kia324@yahoo.comباتشکر
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
11 سال پیش
kia324 نوشت:

آقای مدیر سلام ممنون از راهنمایی شما جدیدترین وبهترین شبیه سازو میخوام من کرمانشاه هستم متاسفانه اینجا مسخره میکنن وقتی میگی شبیه ساز پرواز میخوام

دوست عزيز خودتو ناراحت نكن
اول ناديده مى گيرنت
بعد مسخرت مى كنن
اخرش هم حسودى بهت مى كنن
همين هايى كه مسخرت مى كنن اگر ببينى وضعشون چه جوريه و دارن با چه فلاكتى زندگى مى كنند . بعد مى گن فرهنگ ٢٥٠٠ ساله
ما ايرانى ها همش به گذشته داريم فكر مى كنيم ، آقا اصلا ٢٥٠٠ سال پيش ما با فرهنگ ، الان چى هست فرهنگمون ؟؟؟؟
يا مى گويند ما بهترين فرهنگ دنيا را داريم[blackhee]
اينايى كه شبيه ساز پروازو مسخره مى كنند اصلا نمى دونن دنيا چه خبره و دست كيه ، اگر يه سر به سايت آيواو web eye بزنن حاليشون مى شه
درضمن من براتان لينكى كه مى توانيد شبيه سازو دانلود كنيد به صورت پيام خصوصى مى فرستم زيرا خلاف قوانين اينجاست
باتشكر[flower]

امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
naras
  • naras
  • 70.44% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب نشان
11 سال پیش
UserPostedImage 

سلام برادر کیا. [flower]

در مورد Microsoft Flight Simulator X - Persian Edition باید بگم که نسخه فارسی از نظر رجیستری مورد داره و افزونه روش نصب نمیشه و با پردازش چند هسته ای CPU مشکل داره. [dangerpc]
من نسخه Gold رو بهت معرفی میکنم.
چون هم FSX Deluxe رو شامل میشه و هم Acceleration که خیلی برای حرفه ای ها مهم و لازمه. [approve]
راستی حجمش 11GB هستش برادر. [heyyou]
بهتره که از بیرون خریداری کنی.ولی اگر اینترنت اتمی داری میتونی دانلودش کنی. 😛

مشخصات و دریافت انواع شبیه ساز های پرواز Microsoft 

مشخصات و دریافت انواع شبیه ساز های پرواز متفرقه