shahriar54
  • shahriar54
  • 50.72% (معمولی)
  • بال کاغذی شروع کننده موضوع
11 سال پیش
اقا من آنیستال کردم دوباره نصب کردم بازم همان مشکل قبلی سرجاش هست راستی یه جا در ivao نوشتی go to "windows drive/WINDOWS/WinSxS/Manifests" and check that there are only 2 files اما برای من 2تا فایل نیست 1000تا فایل هست .
Roozbeh Razavi
  • Roozbeh Razavi
  • 53.26% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
11 سال پیش
خوب بعدشم بخون دیگه 😁 :
which one of them is a .cat file which its name is sth contained simconnect and the version of your FSX and the other one is a .manifest file named the same as the first one
یعنی تو اون فولدر که رفتی 1000 تا فایله، 2 تا فایل هست که اسمش سیم کانکته یکی پسوندش .cat هست یکی هم .manifest ...
shahriar54
  • shahriar54
  • 50.72% (معمولی)
11 سال پیش
باور کن بعدشم خوندم اما فکر نمیکردم توی کاه باید دنبال سوزن بگردم 😲 خوب بعدش که پیداش کردم delet کنم یا تغییرش بدم چی کارشون کنم 🤔 ببخشید انقدر اذیتت کردم😊
Roozbeh Razavi
  • Roozbeh Razavi
  • 53.26% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
11 سال پیش
خواهش میکنم بابا این چه حرفیه! بذار اصلا قدم به قدم پیش بریم

1. اول از همه هرچی تغییرات دادی به حالت اول برگردون. IvAp رو حذف کن (برای اطمینان بصورت دستی هم حذفش کن)
2. برو تو فولدر modules شبیه سازت، FSUIPC رو پاک کن
3. برو تو My Computer و بعد از طریق Add/Remove Program، هر چی برنامه Simconnect هست پاک کن
4. حالا دوباره IvAp رو نصب کن. موقع نصب، اون آخرا، پیغام میاد که باید Agree یا Decline کنی. اگر دیدی مربوط به ورژن شبیه سازت (RTM یا 10.0.60905) نیست، Decline کن
5. اگر حواست به مرحله بالا نبود، بعد از نصب کامل IvAp، برو تو Add/Remove Program، همه Simconnect هایی که مربوط به 10.0.60905 نیست پاک کن. که باید 2 تا باشه فک کنم
6. برو تو همون مسیری که رفتی انبار کاه بود، بگردو مطمئن شو که فقط دو تا فایل هست که تو اسمشون کلمه Simconnect و ورژن 10905 نوشته شده

تمام ... !! قاعدتا باید درست شه!
shahriar54
  • shahriar54
  • 50.72% (معمولی)
11 سال پیش
روزبه جان از همه محبتهات ممنونم آقا من دقیقا همین کارهارا که اینجا نوشتی را انجام دادم البته همانی بود که در ivao نوشته بودی . من در manifests هم رفتم ام یا نتونستم یا نبود اون 2 فایلی که گفته بودی یا version دیگرش . در هر صورت نشد . من ازشما ممنونم که کمکم کردی . شاید قسمت نیست فعلا پرواز online داشته باشم .موفق باشی

آقا من الان کلی گشتم باخره پیدا کردم . داخل manifests بجز آن دو فایلی که گفتی باید با version شبیه سازم یکی باشه 2 تا فایل دیگه هم هست x86_microsoft.flightsimulator.simconnect_67c7c14424d61b5b_10.0.61242.0_none_e079b46b85043c20 و x86_microsoft.flightsimulator.simconnect_67c7c14424d61b5b_10.0.61242.0_none_e079b46b85043c20.cat نمیشه پاکشون کرد حالا چی کار کنم !!!![-o<