mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
11 سال پیش
ارسال شده توسط : Touradg 

امیدوار بودم امسال بی سانحه باشه.
باعث تاسف هست جداً 😞
خدا رحمت کنه خلبانان رو

میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست 😞 تو نمایشگاه هوایی دزفول امسال حرفها و اعمال مختلفی نسبت به سالهای پیش در جریان بود که قبلا اشاره کردم ، یکه از موارد مهم در این رابطه احتمال وقوع نقص فنی بود .... این معنی خاصی داره به هر حال ناوگان ما 40 سالشه و نگهداریش تو این شرایط از تحریم بسیار کار سخته . بابا ساخت قطعات ، اون هم برای جنگنده مادرزاد آمریکایی امکان نداره حالا هی پافشاری سر چی . آنالیز ساختار و متریال به کار رفته در قطعات یه f5 معادل 100 سال تجربه آمریکایها در علوم هوا فضاست .

دوست دارم یه تحلیل از برداشتهای شخصیم در مورد نیروی هوایی بنویسم ولی هنوز نمیتونم 👎 طرف حساب ما آدمهای بزرگی هستن که واقعا با مشکلات روز افزون نیروی هوایی دست و پنجه نرم میکنن و تمام تلاششونو انجام میدن [sweating]
mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
11 سال پیش
ارسال شده توسط : Ebrahim Sabih 

لطفا منبع ذکر شود . . .

ابراهیم جان منبع تقریبا تمام خبر گزاریها هستن@};-

Ramin
  • Ramin
  • 53.78% (معمولی)
  • بال ایرانسیم
11 سال پیش
ارسال شده توسط : mehornet 

ارسال شده توسط : Touradg 

امیدوار بودم امسال بی سانحه باشه.
باعث تاسف هست جداً 😞
خدا رحمت کنه خلبانان رو

میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست 😞 تو نمایشگاه هوایی دزفول امسال حرفها و اعمال مختلفی نسبت به سالهای پیش در جریان بود که قبلا اشاره کردم ، یکه از موارد مهم در این رابطه احتمال وقوع نقص فنی بود .... این معنی خاصی داره به هر حال ناوگان ما 40 سالشه و نگهداریش تو این شرایط از تحریم بسیار کار سخته . بابا ساخت قطعات ، اون هم برای جنگنده مادرزاد آمریکایی امکان نداره حالا هی پافشاری سر چی . آنالیز ساختار و متریال به کار رفته در قطعات یه f5 معادل 100 سال تجربه آمریکایها در علوم هوا فضاست .

دوست دارم یه تحلیل از برداشتهای شخصیم در مورد نیروی هوایی بنویسم ولی هنوز نمیتونم 👎 طرف حساب ما آدمهای بزرگی هستن که واقعا با مشکلات روز افزون نیروی هوایی دست و پنجه نرم میکنن و تمام تلاششونو انجام میدن [sweating]

سلام به همگي دوستان و تسليت اين سانحه دلخراش@};- 😢

ما تحريم هارو پشت سر گذاشتيم:---) اين حرف يعني چي:-k

وقتي تو توليد مواد غذايي خودمون مونديم بطور مثال روغن نباتي كه 90% واردات داريم و.......چه برسه به صنعت پيچيده هوايي😊 تا زماني كه ناوگان

هوايي ما به اين شكله متاسفانه شاهد اين سوانح هستيم🆘 😢

mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
11 سال پیش
سلام به همه دوستان @};-

سرهنگ خلبان حسین طحان نظیف

UserPostedImage

UserPostedImage

روحشان شاد و همراه با دیگر همرزمان شهید

منبع عکسها اسپیس تالک
Co-pilot
  • Co-pilot
  • 54.84% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین نشان
11 سال پیش
سلام به عاشقان پرواز @};-

توی دانشگاه یکی از رفیقام اومد و بهم گفت پسر میدونی چی شد ؟ گفتم نه ؟ گفت امروز یک فروند هواپیمای آموزشی اف 5 دو نفره متعلق به پایگاه چهارم شکاری دزفول در حین گشت مرزی به کوه های شهرستان آبدانان اصابت کرد و هر دو خلبانش شهید شدند 😢 با وجود شنیدن این خبر خیلی متاثر شدم و با خودم گفتم حتما این قضیه در قسمت سوانح و حوادث هوایی ایرانسیم ثبت میشه ... وقتی که سایت رو باز کردم ناراحتیم 10 برابر شده بود چون عکس بزرگمردی رو دیده بودم که 1 ماه پیش در نمایشگاه هوایی دزفول بهش دست داده بودم و جمعیت زیادی هم باهاش عکس گرفته بودند 😞 شدیدا افسوس میخورم که چرا باهاش عکس نگرفتم 😣

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

براستی که شهادت هنر مردان خداست .. روح بزرگ مردانی چون شهید سرهنگ خلبان حسین طحان نظیف و شهید سروان خلبان مرتضی پور حبیب گرامی باد ❤