mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام به همه @};- 😕

UserPostedImage

آبدانان آنلاین :

صبج یکشنبه یک فروند هواپیمای نظامی متعلق به پایگاه چهارم شکاری دزفول سقوط کرد.

به گزارش بولتون نیوز به نقل از دانا، یک فروند جنگنده نظامی F5 متعلق به پایگاه چهارم شکاری دزفول صبح یکشنبه حوالی ساعت 10:30 در زمین های کشاورزی منطقه چمگلک از توابع شهرستان اندیشمک سقوط کرد.

این حادثه هیچ گونه تلفاتی نداشته است و خلبان این جنگنده از حادثه نجات پیدا کرده است.

گفتنی است چندی پیش هم یک فروند جنگنده نظامی ا F5 متعلق به همین پایگاه هوایی در شهرستان آبدانان سقوط کرد، که منجر به شهید شدن دو خلبان آن شد.

تکمیلی خبر:

خوشبختانه در این حادثه هواپیما پس از برخورد با خودروی وانتی که بدون کسب اجازه قطع باند از برج مراقبت فرودگاه و در هنگام انجام نشست و برخاست هواپیمای اف 5 وارد باند پروازی شده بود، توانست هواپیما را کنترول و به خارج از منطقه باند پروازی هدایت و دراراضی کشاورزی اطراف باند رسانده و هر دو خلبان موفق به ایجکت با استفاده از صندلی پران از هواپیمای سانحه دیده شده و در سلامت کامل می باشند، متاسفانه دراین سانحه سرنشین خودرو دراثر بی احتیاطی محض جان خود را از دست داد.

لطفا اگر کسی از دوستان خبر کاملتری داره اطلاع بده. والا من خودمم موندم .

captain mahan
  • captain mahan
  • 50.02% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
11 سال پیش
سلام
منم این خبرو شنیدم اما از وانت بیخبر بودم. فکر کردم باز نقص فنی چیزی بوده. ظاهرا این دفعه نقص فنی از طرف راننده وانت و برج بوده!! باز جای شکرش باقیه که این 2تا خلبان هم شهید نشدن. وگر نه دقیقا تو مراسم 7 اون 2 شهیدی که اون هفته جان خودشونو از دست داده بودن باید تو مراسمشون اعلام میکردن 2تا خلبان دیگه هم شهید شدن از عزیزان خواهشمندیم هفته دیگه همین جا تشریف بیارین یه مراسم 7 دیگه هم داریم.
واقعا که ...

>> بلند آسمان جایگاه من است... <<
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
😣 😣 😣
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Ramin
  • Ramin
  • 53.78% (معمولی)