CINEMA
  • CINEMA
  • 51.5% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
با سلام خدمت دوستان
من در حال ساخت فیلمی درباره این ماجرا هستم و دست دوستانی که در این زمینه قادر به یاری هستند می فشارم
در مرحله نخست مدیر تولیدمون شماره تماسی از کپتن شهبازی رو لازم داره
ممنون
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
ایده جالبی هست.
فیلم به چه صورتی خواهد بود؟ انیمیشن یا تصاویر واقعی؟
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
اگه مثل national geographic یه مستند باشه قشنگ میشه![readdoc]

البته پیشرفت خوبی خواهد بود اگر مستند های خوبی توی این زمینه ساخته بشه[approve]

با عرض پوزش البته،منکر زحمت عزیزان نیستم ولی....

ایرانی.... باز جوگیر شدی؟

دیگه دارین شورشو در میارین! میشه وظیفه یک خلبان رو شرح بدید لطفاً؟
یقیناً یکی از اولین وظایفش حفظ سلامتی افراد و بعد ایمنی پرواز (safe flight) هست. حالا یه بنده خدایی از روی شانسش یه اتفاقی افتاده که تونسته با مهارتش هواپیمارو طوری کنترل کنه که کمترین آسیب رو ببینه،این وظیفش بوده! ایثار که نکرده!
اینقدر سانحه های دلخراش داشتیم که اگه یه سانحه معمولی مثل این رو داشته باشیم برامون خارق العاده میشه!
چطور وقتی که طرف میمیره اسمش جایی در نمیاد که حد اقل مردم او کروی بیچاره رو ببینند و اگه بغیر از فحش دادن دلشون به حال اموات بسوزه و یه فاتحه ای بخونند؟😠

چرا از اون استاد خلبانی که صبح از زن و بچش خداحافظی میکنه و بعد 3 ساعت خبر مرگش رو براشون میبرند فیلم نمیسازید؟[attack]
باز رگ ایرانی بازیتون گل کرد و شروع کردید از یه نفر بت ساختن؟[funcrazy]

تمومش کنید تورو خدا! تا دیروز استیو جابز روی پروفایلتون رژه میرفت بعدش شد یکی دیگه حالا هم این خلبان بیچاره رو دارید سپر بلا میکنید.😢

یه بار (اگه سران ازش حمایت نکردند) خودتون ازش تقدیر کنید تمومش کنید،این بابا به اندازه کافی به تاریخ پیوست،شماها برید فکر خودتون باشید[oldman]
تازه میدونید کجا گندش در میاد؟ اونجا که بگن خلبان هم مقصر بوده! حالا نه اینجا! واسه دفعه بعدتون میگم! اونوقته که ضایع همگانی میشید.

والا ما روز اولش که هنوز فیلمشو ندیده بودم هم گفتم آفرین که به وظیفش خوب عمل کرد و پیشبینی این هم رو میکردم که ملتی که چشم دیدن هواپیما و خلبان رو ندارن یهو دلشون مور مور شه واسه خلبانان مملکت و شورش رو هم در بیارن.

NO REPLAY PLEASE، حال و حوصله سرو کله زدن بیخود ندارم! حقیقته! دوست دارید باور کنید،دوست هم ندارید نکنید! ولی اگه به رفتار مردم دقت کنید به همین نتایج دست خواهید یافت.

امیدوارم که همه به حقشون برسند،از کنترلر گرفته تا خلبان،از باربر تا مارشالر
به امید موفقیت همه در زمینه های خوب[flower]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
به سلامتی و میمنت!👏

UserPostedImage 

کاپیتان شهبازی به کابین پرواز برگشت

خلبان فرود بدون چرخ بوئینگ 727، از سوی مسئولان سازمان هواپیمایی کشور در سانحه اخیر، بی تقصیر شناخته شد و به کار خود بازگشت.

هوشنگ شهبازی، خلبان 55 ساله ای که توانسته بود هواپیمای 35 ساله بوئینگ 727 را بدون چرخ روی باند مهرآباد بنشاند، از دیروز جمعه، به کابین پرواز بازگشت.

طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشوری وی و سایر کادر پروازی باید تا زمانی که تحقیقات انجام می شد و عدم مقصر بودنشان در سانحه باز نشدن چرخ دماغه پرواز 743 مسکو به تهران احراز می شد، منتظر می ماندند و حق پرواز نداشتند.

امید شهبازی، فرزند وی، در گفتگو با خبرآنلاین تاکید کرد با توجه به تحقیقاتی که انجام شده بود، کاپیتان شهبازی، بی تقصیر تشخیص داده شد و از دیروز به کابین پرواز بازگشت.

این خلبان اهل شهر میانه، در مصاحبه با خبرآنلاین گفته بود هنوز به دلیل فرود ماهرانه بدون چرخ که در آن، خون از بینی کسی نیامد، مورد تشویق قرار نگرفته است.

منبع: Faceکتاب
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
CINEMA
  • CINEMA
  • 51.5% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
Touradg نوشت:

ایده جالبی هست.
فیلم به چه صورتی خواهد بود؟ انیمیشن یا تصاویر واقعی؟

تورج جان در واقع تصاویر واقعی از ارشیو،بازسازی با کمک شبیه ساز ، مصاحبه و تحلیل فرم اصلی این مستند را تشکیل می دن
امیدوارم کار هم دارای پشتوانه علمی و هم تکنیکی خوبی باشه
چون رشته من کارگردانی سینماست و سالهاست به فیلمسازی مشغولم و پرواز هم علاقه همیشگی من بوده و البته یاری دوستانی چون شما که قوت قلب ماست