Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
به سادگی چون در شبیه ساز پرواز فقط محیطی به وسعت دید شما در حال رندر شدن هست و بقیه دنیا عملاً چیزی جز تاریکی نیست.بنابر این نیازی به پردازش تمام ایستگاه های آب و هوایی هیچ وقت وجود نخواهد داشت.از طرفی یکی از خصوصیات این فناوری پشتیبانی از پردازشهای موازی با حداقل استفاده از توان پردازشگر هست.این فناوری هست که شرکتهای معروفی چون Boeing و Flight Safety ازش استفاده می کنند.
نکته دیگر اینگه دیگر Texture وجود نداره و ابرها بصورت Real-time تولید می شوند.
سعی میکنم چند تا عکس ازش پیدا کنم.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
12 سال پیش
UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 

UserPostedImage 
IRA289
  • IRA289
  • 52.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
12 سال پیش
سلام
اقا ما اين شبيه ساز 3.4GB رو دانلود كردم البته دمو ولي موقع Unzip كردن CRC faild ميده يكي ميتونه به ما بگه مشكلش چيه؟ Winrar و Winzip رو هم نصب كردم ولي نشد.اگه ديده باشيد جايي كه سرورهاي دانلود رو گذاشته CRC32 مشخص كرده ولي ما كه نفهميديم چكارش كنيم؟ رفتيم تو كفش اساسي.
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
12 سال پیش
IRA289 نوشت:

سلام
اقا ما اين شبيه ساز 3.4GB رو دانلود كردم البته دمو ولي موقع Unzip كردن CRC faild ميده يكي ميتونه به ما بگه مشكلش چيه؟ Winrar و Winzip رو هم نصب كردم ولي نشد.اگه ديده باشيد جايي كه سرورهاي دانلود رو گذاشته CRC32 مشخص كرده ولي ما كه نفهميديم چكارش كنيم؟ رفتيم تو كفش اساسي.

سلام
#-o متاسفانه بد دانلود شده و فایل ناقص هست.دوباره یک سرور دیگر دانلود کنید.
البته یک نکته اینکه تا اونجایی که من خاطرم هست شما باید شبیه ساز اصلی ARMA رو داشته باشید.ولی در این باره مطمئن نیستم.
IRA289
  • IRA289
  • 52.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
12 سال پیش
Touradg نوشت:

سلام
#-o متاسفانه بد دانلود شده و فایل ناقص هست.دوباره یک سرور دیگر دانلود کنید.
البته یک نکته اینکه تا اونجایی که من خاطرم هست شما باید شبیه ساز اصلی ARMA رو داشته باشید.ولی در این باره مطمئن نیستم.

😢 آقا از خرش گذشتيم.. 3 روز طول كشيد تا اينو گرفتم [dangerpc]