satan666
  • satan666
  • 51.38% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
27 ساعت تاخیر پروازی در فرودگاه مدینه ؛ تازه‌ترین رکوردشکنی در پروازهای بازگشت حجاج ایرانی به کشورها است. پیش از این، 20 ساعت تاخیر پروازی در فرودگاه جده اتفاق افتاده بود.

گزارش خبرنگار ما از فرودگاه مدینه نشان می‌دهد: هواپیمایی که قرار بود دوشنبه شب فرودگاه مدینه را به مقصد ایران ترک کند، در نهایت با حدود 27 ساعت تاخیر موفق به پرواز شده است.

همچنین مسافران هواپیمایی که قرار بود ساعت 14 روز سه شنبه از فرودگاه مدینه به پرواز درآید، ساعتها سرگردان شدند تا پروازشان انجام شد.

البته خبر رسید، با دو هواپیمای ایرباس ویژه‌ای که شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برای عملیات بازگشت حجاج درنظر گرفت، بخشی از پروازها با این هواپیماها انجام شد تا زائران حداقل با تاخیرات پروازی کمتری مواجه شوند.

پرواز ساعت 20 دیشب و دو پرواز صبح امروز فرودگاه مدینه به مقصد ایران نیز قرار است با ساعتها تاخیر بعدازظهر امروز انجام شوند. مسئولان ایران در امور حج و زیارت هم در تلاش هستند تا از سرگردانی بیشتر حجاج ایرانی در فرودگاه‌ها خودداری کنند.

فرودگاه جده که هر ساله حجاج ایرانی خاطره خوشی از تاخیرات پروازی این فرودگاه ندارند، امسال هم حاجی‌های نودی آن را در دفتر خاطرات خود خواهند نوشت که چه اتفاقی برای آنان در این فرودگاه افتاده است.
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
گویا در مورد تحویل بار هم مشکلاتی وجود داشته.من شنیدم که بارها قراره با پست ارسال بشه ولی بعداً توافق نکردند!
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
Touradg نوشت:

گویا در مورد تحویل بار هم مشکلاتی وجود داشته.من شنیدم که بارها قراره با پست ارسال بشه ولی بعداً توافق نکردند!

اینها چرا اینقدر سر این مسائل مشکل دارند؟
اصلاً چرا عربستان توی حج کم میاره؟ مگه ادعای کله گندگی نمیکنن؟ نمیتونن از پس یک چندم تعداد پروازهای کندی هم بر بیان؟ بوق بزنن آقا! بـــــــــــوق[victory]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

Touradg نوشت:

اصلاً چرا عربستان توی حج کم میاره؟ مگه ادعای کله گندگی نمیکنن؟ نمیتونن از پس یک چندم تعداد پروازهای کندی هم بر بیان؟ بوق بزنن آقا! بـــــــــــوق[victory]

فکر کنم این مشکلات فقط مربوط به کشور ما باشه نه عربستان.

PC Flight Simulation Geek Since 1998
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
Touradg نوشت:

Cpt.mohammadifar نوشت:

Touradg نوشت:

فکر کنم این مشکلات فقط مربوط به کشور ما باشه نه عربستان.

جداً؟😕
البته عربستان هم با ما میانه خوشی نداره! همش آزار میده😠
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو