سوال نظرسنجی: مقایسه نسخه 10 و 9 شبیه ساز X-Plane (نظر سنجی غیر فعال است)

مجموع: 9

Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
ترجبح می دم اونقدر وایسم تا PMDG برای این شبیه ساز ارائه بشه شبیه ساز خالی که لطفی نداره
UserPostedImage
irelectronic
  • irelectronic
  • 51.14% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
Amir Parsian نوشت:

ترجبح می دم اونقدر وایسم تا PMDG برای این شبیه ساز ارائه بشه شبیه ساز خالی که لطفی نداره
UserPostedImage

امیر جان! احتمال دارد همین نسخه فعلی PMDG برای 10 هم قابل استفاده باشد. چون بسته های الحاقی برای X-Plane معمولاً بر اساس Plugin کار می کنند و نسخه 10 از پلاگین های نسخه 9 پشتیبانی می کند.
Amir Parsian
  • Amir Parsian
  • 58.52% (معمولی)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
irelectronic نوشت:

Amir Parsian نوشت:

UserPostedImage

امیر جان! احتمال دارد همین نسخه فعلی PMDG برای 10 هم قابل استفاده باشد. چون بسته های الحاقی برای X-Plane معمولاً بر اساس Plugin کار می کنند و نسخه 10 از پلاگین های نسخه 9 پشتیبانی می کند.

محصولات PMDG که واسه X-Plane 9 ارائه نشدن !؟ شدن ؟😕
irelectronic
  • irelectronic
  • 51.14% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
Amir Parsian نوشت:

irelectronic نوشت:

Amir Parsian نوشت:

UserPostedImage

محصولات PMDG که واسه X-Plane 9 ارائه نشدن !؟ شدن ؟😕

اوه ببخشید! من فکر کردم که برای 9 ارائه شده و با اون فرض گفتم که شاید برای 10 هم قابل استفاده باشه. به هرحال ببخشید.
saba.h
  • saba.h
  • 54.26% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
12 سال پیش
همین الان دمو رو تست کردم معرکه بود مدل های دیفالتش برای دیفالت حرف نداشت ولی اگه پی ام دی جی بده که میشه یه چیزه دیگه [10of10]
UserPostedImage