amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
سلام به همگی

من همیشه وقتی میخوام پرواز کنم حد اقل 15 دقیقه در حال دیسپاتچ کردن خودم هستم . دنبال مقدر سوخت و ZFW و BLOCK FUEL برای FMC می گردم . خلاصه خیلی وقتم رو میگیره . اگر کسی برنامه ای رو میشناسه که این جور چیز ها رو مثلا با دادن روت پروازی و نوع هواپیما و PAYLOAD و ... به ما بگه ممنون میشم . اگر با هواپیما های حرفه ای و اف اس پسنجر هماهنگ باشه چه بهتر . (فقط به غیر از برنامه V DISPATCH و FS COMMANDER چون اون ها zfw و tow رو نشون نمیدن)

پیشاپیش تشکر می کنم.
UserPostedImage UserPostedImage
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
amin نوشت:

سلام به همگی

من همیشه وقتی میخوام پرواز کنم حد اقل 15 دقیقه در حال دیسپاتچ کردن خودم هستم . دنبال مقدر سوخت و ZFW و BLOCK FUEL برای FMC می گردم . خلاصه خیلی وقتم رو میگیره . اگر کسی برنامه ای رو میشناسه که این جور چیز ها رو مثلا با دادن روت پروازی و نوع هواپیما و PAYLOAD و ... به ما بگه ممنون میشم . اگر با هواپیما های حرفه ای و اف اس پسنجر هماهنگ باشه چه بهتر . (فقط به غیر از برنامه V DISPATCH و FS COMMANDER چون اون ها zfw و tow رو نشون نمیدن)

پیشاپیش تشکر می کنم.

سلام

برنامه Flite Star از شرکت Jeppesen انکارو براتون انجام میده، البته این نرم افزار تخصصی هست و برای پرواز های واقعی استفاده میشه.
amirhosseinlatifi
12 سال پیش
سلام...
من از نرم افزار TOPCAT - Take-Off and Landing Performance Calculation Tool استفاده می کنم... پیشنهاد می کنم حتماً امتحانش کنید...
UserPostedImage[/center]
amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
دوستان ممنون از راهنمایی هاتون . اگر میشه هرکدام از دوستان بگن که نرم افزار ها مجانی اند یا باید خریده بشوند. و لطفا فروشگاهی که نسخه ی اورجینال اون رو بفروشه رو بگید .[flower]
UserPostedImage UserPostedImage