Sepehr Ebadi Borna
12 سال پیش
mehornet نوشت:

سلام به همه دوستان
سپهر جان تلاش کردم لینکشو از ایر للینر بزارم ولی تو پیش نمایش عکسو نشون نمیداد به همین علت یه جای دیگه آپلودش کردم وبعد لینک کذاشتم . با مانیتور واید اسکرین هم مشکلی نداشت .ولی گفته شما درسته باید فکر مانیتورهای غیر واید رو هم میکردم . تورج زحمتشو کشیده [blackhee]
آقا این (تامبایل ) رو یه شرحی میدی بدونم چیه[merci]

😎

تامبایل تا اونجا که من میدونم ( در حد فهم خودم ) یه جور کد مخصوص پیش نمایش عکس هاس ( مخصوصاً برای انجمن ها خیلی پرکاربرد هست ) که عکس رو با سایز واقعی پیش نمایش نمیده...یعنی عکس رو به صورت خیلی کوچیک ( کوچکتر از حد واقعی عکس ) نمایش میده...اما وقتی روی عکس کلیک کنی در یک صفحه جداگانه با سایز و کیفیت واقعی عکس رو نشون میده..این برای اینه که سرعت لود شدن صفحه بخوصوص انجمن ها کم نشه...!! اما اگه بصورت پیش نمایش فروم بزاری لینک رو ، عکس رو با همون سایز و همون کیفت صرف نظر از اندازه مانیتور ملت نشون میده ؛

اینم یه نمونه برای شما ( عکس از بویینگ 738 )

UserPostedImage 

الان عکس رو کوچیک میبنی...اما روش کلیک کنی یه صفحه دیگه باز میکنه.

تامبایل رو اگه بخوای ترجمه کنی این میشه : پیش نمایش برای انجمن ها
http://irupload.ir/ 
دوستان متخصص اگه جایی اشتباه کردم بگیدا...!! [flower] راستی چرا دکمه تشکر غیب شده ؟؟!! 😕
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
Roozbeh Razavi
  • Roozbeh Razavi
  • 53.26% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
12 سال پیش
Thumbnail ، تامب به معنای انگشت شست ، نیل به معنای ناخن
تامبنیل در اصطلاح به زبان فارسی " تصویر بندانگشتی " خوانده میشه. کاملا معلومه که چرا این اسمو داره!
Sepehr Ebadi Borna
12 سال پیش
roozbeh.rzv نوشت:

Thumbnail ، تامب به معنای انگشت شست ، نیل به معنای ناخن
تامبنیل در اصطلاح به زبان فارسی " تصویر بندانگشتی " خوانده میشه. کاملا معلومه که چرا این اسمو داره!

فکر کنم ایشون کاربرد تامبایل رو میخواست...وگرنه دیکشنری بغل هممون هست...معنای لغوی که همه میتونن بفهمن..!! [blackhee]
من تا اونجا که تونستم کار تخصصی کد تامبایل رو گفتم...از اسمش خیلی سخت میشه یه آدم ناآشنا به تامبایل کار تامبایل رو بفهمه...!! 😲

در مورد ترجمه ای که بنده کردم ؛ ترجمه ی کاربردی بود...شما تو هیچ سایت آپلودی نمیتونی کلمه تصویر بند انگشتی پیدا کنی...همه جا نوشته پیش نمایش برای انجمن ها...!! 😕

mehornet
  • mehornet
  • 64.9% (دوستانه)
  • بال ایرانسیم
12 سال پیش
سلام به همه دوستان
من بیشتر در این مورد دنبال کارائی (تامبایل) بودم.که آقا سپهر توضیح خوبی داد. این کلمه رو برای اولین بار میدیدم و با پیدا کردن معنیش نمیشه به کارایش پی برد به خصوص تو این مورد [approve] به حرحال از همه متشکرم[bowing]
تورج جان این دکمه تشکر نیستا
Sepehr Ebadi Borna
12 سال پیش
خواهش میکنم بازم از دوستان متخصص مثل آقا تورج سوال کنید...ممکنه من اشتباه گفته باشم جایی رو...!!

ای بابا آقا تورج من میخوام از پست آقا روزبه و دوست عزیز مهورنت تشکر کنم نمیشه برادر 🤣 به خدا نمیشه.... [blackhee]

خو تشکر پستی هم که خلافه آقا....چی کار کنیم.... تشکر از همه دوستانی که اینجا پست دادن...!! [blackhee] [flower]