Sepehr Ebadi Borna
  • Sepehr Ebadi Borna
  • 50.02% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین یار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
سلام... 😁

به به...بدو بدو که آتیش زدم به هاستم....براتون یه بازی به سبک فلش با حجم بسیار کم تقریباً شبیه Airport Madness پیدا کردم اما با این تفاوت که این بازی شما نقش کنترلر اپروچ رو دارین با کلی ترافیک اپروچ و علی الخصوص ترافیک ها اضطراری.!! [[wow] ] [dance] ...بازیش عالیه..من رو که خیلی سرگرم کرد....!!! [10of10] [dance]
این بازی احتیاج به آخرین ورژن نرم افزار فلش پلیر داره که من اوون رو به همراه بازی در یه فایل زیپ قرار دادم... 😁

[vcool] [vhappy]

خوشت اومد مارو یه دعایی هم بکن که امسال به مرادمون برسیم.. [funcrazy] ...این آقا تورج که تشکر رو راه نمیندازه...مثل فیس بوک معتاد لایک و تشکر شدیم..!! [blackhee]

پیشنهاد من اینه که این بازی فلش رو با مرورگر کروم یا موزیلا با حتی اینترنت اکسپلورر باز کنید...بهتره...اگه نرم افزار فلش شما رو نخوند که تنها راهتونه...!!
میخواستم که این برنامه هم قرار بدم که بتونین از این بازی به طور کامل استفاده کنید که یه دفعه یاد قوانین و قیافه آقا تورج افتادم 😨 قیافشون هنوز جلو چشمه...این بود : 😠

اصلاً به من چه ؟؟ 🤣 خودتون برید دانلود کنید...ایرانسیم جای بازی نیس..!! [blackhee] ( هنوز قانونش رو نخونده حفظم...بند 8 )

آپلود شده در 4Shared خودم..! [blackhee]

از اینجا  دانلود کنید..!!
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
Sepehr Ebadi Borna نوشت:

سلام... 😁

به به...بدو بدو که آتیش زدم به هاستم....براتون یه بازی به سبک فلش با حجم بسیار کم تقریباً شبیه Airport Madness پیدا کردم اما با این تفاوت که این بازی شما نقش کنترلر اپروچ رو دارین با کلی ترافیک اپروچ و علی الخصوص ترافیک ها اضطراری.!! [[wow] ] [dance] ...بازیش عالیه..من رو که خیلی سرگرم کرد....!!! [10of10] [dance]
این بازی احتیاج به آخرین ورژن نرم افزار فلش پلیر داره که من اوون رو به همراه بازی در یه فایل زیپ قرار دادم... 😁

[vcool] [vhappy]

خوشت اومد مارو یه دعایی هم بکن که امسال به مرادمون برسیم.. [funcrazy] ...این آقا تورج که تشکر رو راه نمیندازه...مثل فیس بوک معتاد لایک و تشکر شدیم..!! [blackhee]

پیشنهاد من اینه که این بازی فلش رو با مرورگر کروم یا موزیلا با حتی اینترنت اکسپلورر باز کنید...بهتره...اگه نرم افزار فلش شما رو نخوند که تنها راهتونه...!!
میخواستم که این برنامه هم قرار بدم که بتونین از این بازی به طور کامل استفاده کنید که یه دفعه یاد قوانین و قیافه آقا تورج افتادم 😨 قیافشون هنوز جلو چشمه...این بود : 😠

اصلاً به من چه ؟؟ 🤣 خودتون برید دانلود کنید...ایرانسیم جای بازی نیس..!! [blackhee] ( هنوز قانونش رو نخونده حفظم...بند 8 )

آپلود شده در 4Shared خودم..! [blackhee]

از اینجا  دانلود کنید..!!

ممنون سپهر جان، من الان میرم برای دانلودش، راستی با توجه به اینکه دکمه تشکر مشکل داشت، فکر کنم تورج عزیز در حال برطرف کردن اشکال باشه، ضمنا طنز هم قشنگ مینویسی 👏
اینم بجای دکمه تشکر @};-
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
تقصیر خودتونه دیگه! هی یه بند گیر سه پیچ دادید "تورج جان یه فکری بکن این تشکر ....شده"...
الانم برده یه فکری باهاش بکنه! ... همین کم مونده بود با دکمه تشکر فکر کنیم که اوس تورج این عمل رو انجام داره میده...
حالا خوشتون شد بدون تشکر؟[blackhee]

تـــــــشــــــــکــــــــــر!
یاد تو در قلبهایمان زنده و استوار باقی خواهد ماند @};-

حاج آقا صدریییییی ....
آقا طنز چیه؟
جوک کیه؟
خنده کوش؟

دادا اگه اینطوری ننویسه که تورج خان به ضرب شمشیر از وسط چند تیکه میکنه مارو... عین بیل را بکش! (بیل شخصیت حقیقی میباشد، ابزار نیست [blackhee] )
[merci]

تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Reza_Sadri
  • Reza_Sadri
  • 62.72% (دوستانه)
  • حرفه ای ارزشمند
12 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

تقصیر خودتونه دیگه! هی یه بند گیر سه پیچ دادید "تورج جان یه فکری بکن این تشکر ....شده"...
الانم برده یه فکری باهاش بکنه! ... همین کم مونده بود با دکمه تشکر فکر کنیم که اوس تورج این عمل رو انجام داره میده...
حالا خوشتون شد بدون تشکر؟[blackhee]

تـــــــشــــــــکــــــــــر!
یاد تو در قلبهایمان زنده و استوار باقی خواهد ماند @};-

حاج آقا صدریییییی ....
آقا طنز چیه؟
جوک کیه؟
خنده کوش؟

دادا اگه اینطوری ننویسه که تورج خان به ضرب شمشیر از وسط چند تیکه میکنه مارو... عین بیل را بکش! (بیل شخصیت حقیقی میباشد، ابزار نیست [blackhee] )
[merci]

یعنی بخاطر حرف من کل صورت مسئله پاک شد !!!#-o ، فکر نکنم اینطور باشه، اگر خود تورج جان یه توضیحی بدن خیلی خوبه [approve]
راستی، چرا خنده نه ؟ ، همه چی خوبه 😎
[merci]
Sepehr Ebadi Borna
  • Sepehr Ebadi Borna
  • 50.02% (معمولی)
  • بال نقره ای - شاهین یار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
آقا ما مخلص همه دوستان هستیم...طنز مینویسیم ( البته اگه دوستان قابل بدونن بخندن [blackhee] ) که یه ذره از این حال و هوا دربیایم...یه ذره محیط ایرانسیم عوز ( عوض ) بشه 😁

خنده خوبه با [blackhee] چرا آدم نخنده...چرا شاد نباشه ؟؟ 😁 اصلا ما دکمه ی تشکر نمیخوایم... 🤣 به غرعان ( قرآن ) .... لطف دوستان به ما ثابت شده [flower] تشکر از همه دوستان @};-

پ.ن : اشتباه تاپی امدی بوده 🤣 و جنبه ی فان داره.... 😂
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند