Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
Touradg نوشت:

برای خود من هم جالب بود.شاید فقط یک تیر در تاریکی بوده 🤔

فرود اضطراری هواپیمای آمریکایی 

کامنتها رو یه نگاه بندازید ... خیلی جالبه! روحیه آدم شاد میشه این نظرات رو میخونه! مثلاً این دو تا رو داشته باشید ...یه تبلیغی هم بشه 🤣 :

خبر مثل اینکه یه ماشین تو تهران با پلاک زاهدان میخواسته از میدان جمهوری بره میدان توحید بعد بنزین کم میاره و توی تهرانپارس بنزین میزنه

میخواسته مرامه ایرانیهارو تست کنه. والا از دوحه تا استانبول راهی نیست که بخواد بنزین تموم کنه

(من خبر قطعی رو ندیدم تاحالا ،همش به داستان و روایت بیشتر شبیه اما نظرات نشون میده که مردم ما نخود هر آش هستند! ... مکانیک در مورد کفاش ...نقاش در مورد بقال ... نانوا در مورد هوانورد نظر میدن! ... کامنتها رو بخونید ،قشنگ متوجه هدفم ازین نوشته میشید) [attack]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Sepehr Ebadi Borna
12 سال پیش
وقتی خبرگزاری فارس متن انگلیسی اصغر فرهادی رو به انرژی هسته ای ربط میده دیگه چه توقعی از بقیه خبرگزاری ها دارین که مطالب رو درست بنویسن...؟؟!! اونم هواپیمای آمریکایی که اینا عشق اینو دارن که آمریکا رو خرد کنن ... آخه برادر من چرا چرت میگی ؟؟!! هواپیما 3 بار سوختش قبل از تاکسی چک میشه... در ثانی ما هنوز میبینیم خلی از پرواز های خارجی حتی اگه ایران سر راهشون باشه با دیسپچ هماهنگی میکنن که از روی ایران رد نشن و دور بزنن...هواپیمایی آمریکایی که جای خود دارد....!! 😲
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
فرود هواپیمای مسافربری آمریكایی در فرودگاه امام خمینی (ره) صحت ندارد

مدیر روابط عمومی شركت فرودگاههای كشورخبرمنتشره در پایگاههای اطلاع رسانی مبنی بر فرود یك فروند هواپیمای مسافربری آمریكایی در فرودگاه امام خمینی (ره ) را تكذیب كرد.

برخی از سایت های خبری از فرود یك فروندهواپیمای مسافربری آمریكایی به دلیل اتمام سوخت در فرودگاه امام خمینی (ره) خبرداده بودند.

'یدالله آقایی صائم' روز جمعه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگی ایرنا در پاسخ به رد یا تایید این خبرو اخبارمنتشره دراین خصوص گفت : موضوع فرود اضطراری هواپیمایی مسافر برای آمریكایی در فرودگاه امام خمینی (ره ) و اخبارمنتشره در این مورد صحت ندارد.

لذا بنده الان دلم میخواد خر خره این خبرگزاری هایی رو که چیزی برای گفتن ندارن و الکی اراجیف مینویسند رو بجوم که الکی مردم ساده ما رو بازی میدن [funcrazy]
mohammad razzaghi
12 سال پیش
نقل قول:

از دوحه به مقصد استانبول در حرکت بود هنگام عبور از آسمان ایران ضمن تماس با برج مراقبت فرودگاه حضرت امام (ره) تهران به دلیل اتمام سوخت تقاضای فرود داشت

هواپیمای آمریکایی از دوحه به استانبول... تو مسیر سوخت تموم کرده... رزرو هیچی، یعنی تقریبا نصف میزان لازم سوخت گیری کرده...

نقل قول:

اين هواپيما در اجاره شرکت ماهان است اما به دليل اينکه نام آمريکا را بر بدنه خود داشته است به آن اجازه فرود نمي دهند.

با تلسکوپ بدنه رو دیدن ؟؟
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
mohammad razzaghi نوشت:

با تلسکوپ بدنه رو دیدن ؟؟

آخ آخ آخ .... آقا این اصلاً نقل مجلس ما بود امروز ....! جاتون خالی ...من که دلدرد گرفتم از خنده! 😂