amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
سلام دوستان

در طی این مدت که دنبال علت مشکلی که با auto throttle مدداگ داشتم می گشتم علاوه بر این که پاسخ این مشکلات رو پیدا کردم ، از اون مهم تر به دقت و نزدیکی این

هواپیمای دوست داشتنی به واقعیت بیشتر پی بردم و به اون علاقه مند تر شدم .

این مدداگ ما چند تا منوال داره . operation manual ، پرواز تمرینی آموزشی ، و دفتر چه ی امکاناتی که مدداگ در FSX داره .

تو قسمت امکانات ام دی (خودمونیم ها این قسمتش رو نخونده بودم [blackhee] ) نوشته بود که کلید F3 و F2 در مدداگ برای کمک کردن auto throttle در حفظ سرعت مورد نظر گذاشته شده (و چون کامپیوتر هواپیما حتی نوع واقعیش نمیتونه پیش بینی کنه که خلبان میخواد چه کار کنه مثلاً تو دیسنت نوک رو بده پایین یا بده بالا که هواپیما

سرعتش کم یا زیاد بشه ) خلبانان واقعی مدداگ هم همین تکنیک را برای کمک کردن auto throttle با گذاشتن دست روی throttle و حرکت آن در صورت نیاز
استفاده می کنند

به نظر من هر کی با مدداگ کار نکرده ، یه بار باهاش بپره . پشیمان نمیشه . وافعا کامله . هر کی هم با هاش مشکلی داره به من بگه امیدوارم بتونم حلش کنم

وقتی یه شرکت مثل Larenado maddog بیاد 5 سال تلاشش رو روی یک تایپ از هواپیما بگذاره ، این جور هواپیماهای ماندگاری در سیمولاتور مثل project tupolev بوجود میایند.
UserPostedImage UserPostedImage