amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر سوار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
با سلام . [bowing]

سایت Navigraph برای هواپیمای لارنادو مدداگ ایرک نداره لذا تیم مدداگ این کار رو از طریق ایرک پی ام دی جی انجام میده به اضافه برنامه ی مدداگ کانورتر (maddog convertor)
که در اصل یه اپلیکشن جدا بود ولی به منیجر مدداگ ما اضافه شد که فرمت فقط سید و استار پی ام دی جی رو به فرمتی که برای اف ام سی مدداگ قابل خوندن باشه تبدیل می کرد . ولی همیشه برام سوال بود که چرا airac cycle (مثلا 1201 ،1203 و...) توی اف ام سی مدداگ عوض نمی شد و هنوز هم قدیمی بود و تمام ویپینت ها نام های قدیمی داشتن و چرا استفاده کنندگان مدداگ شکایتی ندارن؟
یه روز داشتم نقد(بررسی) سایت AVSIM رو از مدداگ 2008 می خوندم که به جواب رسیدم . این رو هم بگم سایت اوسیم هر محصولی که جدیدا بیاد بیرون رو مورد بررسی دقیق و حرفه ای قرار می ده و کمک می کنه مشتریان قبل از خرید (البته تو ایران قبل از دانلود [blackhee]) از ارزش و کیفیت محصول با خبر بشن تا پولشون هدر نره ..
دوستان علاقه مند می تونن از اینجا  تمام بررسی های این سایت رو از تمام محصولات موجود برای شبیه ساز ببینند.
خلاصه اونجا گفته بود منیجر مدداگ سید و استار رو آپدیت می کنه ولی ایرک رو باید دستی آپدیت کرد. ابتدا پس از نصب ایرک پی ام دی جی به پوشه پی ام دی جی رفته
وارد پوشه Navdata شده و 7 فایلی رو که در تصویر نشان داده شده رو کپی کنید :

UserPostedImage

وارد مسیر اصلی سیمولاتور شوید و در مسیر اصلی دنبال پوشه FMCWP بگردید . این پوشه توسط اینستالر مدداگ درست شده و اف ام سی مدداگ از اینجا ایرک آپدیت می کنه
برید تو اون پوشه و سپس در فایل Navdata رفته و 7 فایل رو که کپی کردید پست و ریپلیس کنید.

UserPostedImage

همین 7 فایل رو در مسیر (\Maddog2008\Routes\مسیر اصلی سیمولاتور) کپی کنید

در پوشه Maddog2008 اپلیکیشن md_Cleanup رو اجرا کنید (هیچ تیکی رو فعال نکنید)

مرحله آخر از مدداگ آپدیت شدتون لذت ببرید!@};-
UserPostedImage UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
راهنمای خیلی مفیدی بودامین جان.تا اونجایی که ذهنم یاری میکنه اکثر SID ، STAR های ایران در Airac مخصوص PMDG هست که با این طریق میشه در مدداگ هم استفاده کرد.متشکر
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Cpt.mohammadifar
11 سال پیش
چند وقته دوستان یه حرکتهایی میزنن،امیدوار میشم به این انجمن [victory]!
ممنون از لطفت سید جان [flower]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
11 سال پیش
سلام به همگی

* -نکته ها واصلاحاتی که استفاده کنندگان مدداگ با انجام دادن آن ها می توانند از پرواز با این پرنده لذت بیشتری ببرند.

1- طی پرواز های شبانه که با MD-82 داشتم ، همانطور که در تصویر می بینید ، متوجه نورپردازی ضعیف مدداگ در کابین 3 بعدی شدم که این موضوع در پانل 2 بعدی فرق داشت و پنل 2 بعدی نور پردازی عالی داشت .

UserPostedImage

به همین خاطر برنامه Shock wave 3D Light REDUX رو از وبسایت آقا Naras  (باتشکر از ایشون) دانلود کردم و افکت های نور پردازی کابین 3 بعدی رو در aircraft.cfg مدداگ به کار بردم . در آخر کار 2 نوع نور پردازی بوجود آمد که چند تا تصویر ازشون گذاشتم :

نور پردازی اول:

UserPostedImage

UserPostedImage

نور پردازی دوم:

UserPostedImage

UserPostedImage

فایل های readme برای چگونگی نصب این افکت ها رو در این پست attach کردم . امیدوارم مورد توجه شما قرار گرفته باشه .این افکت ها به زودی در avsim و flight sim آپلود خواهند شد.
برای این که افکت ها کار کنن نیاز به برنامه Shock wave 3D Light REDUX دارید که می توانید از اینجا  دانلود کنید

2- پیشنهاد می کنم تکسچر های جدید کاکپیت مدداگ رو از اینجا  دانلود کنید که تکسچر ها رو بهتر می کنه. طبق فایل readme عمل کنید.

3- حتماً از لیوری ها استفاده کنید و سعی کنید لیوری های سایت مدداگ رو دانلود نکنید و لیوری های سایت های دیگه مثل اوسیم و ... با چند تا سرچ ساده دانلود کنید و لذت ببرید.

4- لبه ی حمله ی بال این هواپیما در اصل براق است ولی در حالت دیفالت اینجوری نیستند . برای لبه ی حمله برّاق ، اینجا کلیک کنید .

5- FSX با قابلیت داشتن نماهای ویژه بر 2004 برتری داره که متاسفانه سازندگان مدداگ از این قابلیت استفاده نکردند پس خودم این نماهارو اضافه کردم !
می تونید فایل RADME رو که اتاچ کردم دانلود کنید و طبق اون پیش برید . این نماها رو هم در کابین 3 بعدی اضافه کردم.

6- پیشنهاد می کنم صدای TSS برای موتور MD-8X JT8D_Soundpack رو با چند تا سرچ کوچک در گوگل دانلود کنید چرا که صدا رو طبیعی تر می کنه.

7- اگر دوستی ، آشنایی رو سراغ دارید که با مدداگ آشنایی داره و به اینترنت دسترسی داره حتما با او با استفاده از مولتی پلیر مدداگ در یک کاکپیت بپرید.

8- اگر دوستی آشنایی رو سراغ ندارید و احساس تنهایی در کاکپیت ام دی می کنید پیشنهاد می کنم FS2Crew For Maddog 2010 edition رو نصب کنید .

9- استفاده از اکتیو اسکای رو پیشنهاد می کنم.

10- چند تا پروسیجر غیر عادی با مدداگ انجام بدید تا قلق کار دستتون بیاد . از دست دادن یک موتور ، استال و ...

11- همیشه ILS نشینید ، استفاده از NDB و VOR در آپروچ هاتون تجربتون رو در پرواز افزایش می ده.

12- چند تا پرواز هم با استفاده از PMS و پنل آنالوگ انجام بدید بد نیست.

دوستان چند مشکل دیگه تو مدداگ پیدا کردم که برای رفعشون فکر هایی دارم ولی به کمکتون و راهنمایی تون احتیاج دارم .
با تشکر

amin
  • amin
  • 54.64% (معمولی)
11 سال پیش
فایل هایی که قرار بود الصاق کنم و مواردی که از دوستان در اون کمک می خوام:

1- اگر دوستان افکت های نور پردازی دیگری را سراغ دارند ممنون میشم اگر به من هم بدهند تا اصلاحات رو انجام بدم

2- مشکل اتو پایلوت در اتولند (مشکل رول زدن ناگهانی هواپیما بعد از 100 پایی بود) رو که در پست های پیشین زده بودم حل شد ولی با اینکه خلبان خودکار مدداگ اتولند رو از نظر محور طولی هواپیما درست انجام میده ولی در تاچ داون خیلی مشکل داره و با ورتیکال اسپیید 700- لند میده ولی MD80 شرکت Flight1 (cool sky)s خیلی عالی تاچ داون میزنه من همیشه با 20- می شینم .
حالا نمی شه سیستم پرواز خودکار شرکت فلایت 1 رو (اتو پایلوت و Flight director) برای مدداگ گذاشت ؟ راه حل چیست؟

3- یوک و صندلی های مدداگ زیاد با کیفیت نیستند باز هم من صندلی و یوک هواپیماهی دیگه رو که مناسب مدداگ باشن سراغ دارم . آیا میشه عوض تکسچر ها رو عوض کرد؟

دوستان منتظر پاسخ هایتون هستم.@};-  نور پردازی و نماها Lighting Effect & Views.rar شما مجوز لازم برای دیدن محتوا را ندارید.