ali_suzuki_kish
  • ali_suzuki_kish
  • 50.24% (معمولی)
  • تازه وارد شروع کننده موضوع
12 سال پیش
با سلام
من خیلی وقته تو این سایت عضوم چون واقعا ازش خوشم میاد و اینجا خیلی لذت میبرم👏 و برای فلایت سیمولاتورم خیلی کمک کرده [bowing] اما نمیدونم چرا به مطالبتون اضافه نمیشه مخصوصا توی بخش الحاقی فلایت سیمولاتورتون الان من حدود 2 سال تو این سایت میام اما بخش الحاقیش تغییر خیلی اندکی کرده این واقعا بده واسه من که 2 سال دارم فقط یه مطلبو میبینم😕 ولی بازم ممنون
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
ali_suzuki_kish نوشت:

با سلام
من خیلی وقته تو این سایت عضوم چون واقعا ازش خوشم میاد و اینجا خیلی لذت میبرم👏 و برای فلایت سیمولاتورم خیلی کمک کرده [bowing] اما نمیدونم چرا به مطالبتون اضافه نمیشه مخصوصا توی بخش الحاقی فلایت سیمولاتورتون الان من حدود 2 سال تو این سایت میام اما بخش الحاقیش تغییر خیلی اندکی کرده این واقعا بده واسه من که 2 سال دارم فقط یه مطلبو میبینم😕 ولی بازم ممنون

شما مطمئنی تغییر نکرده؟😲

من هرچی فکر میکنم،دوزاریم نمیوفته که منظور شما از تغییر چیه!😕

آخه از وقتی که من اومدم (اولین باری که انجمن رو بازدید کردم و شخم زدم) خیلی تغییر کرده!تغییر مورد نظر شما چیه؟
پستهاش باید بیشتر میشد؟شده
بحثهاش باید بیشتر میشد؟ شده
میشه منو راهنمایی کنید که باید چی میشد تا شما بعد دو سال راضی بشید؟

[merci]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
سلام
طراحی و تهیه برنامه های الحاقی کاری زمان بر و نیازمند صبر و حوصله زیاد و گاهاً بسیار هزینه بر هست.در ایران هم تعداد خیلی کمی از دوستان در این زمینه فعال هستند.از طرفی با یک نگاه به تعداد کاربرهای عضو این فروم که متاسفانه از همین تعداد قلیل هم ، 95 درصد از این عزیزان افتخار همراهی در عناوین رو نمی دهند ، میشه متوجه شد که عملکرد بدی هم نبوده.
به هرحال فکر می کنم طراحی یک برنامه الحاقی هر چند ساده و سهیم کردن دوستان در لذت بردن از اون کار فوق العاده ای هست.

PC Flight Simulation Geek Since 1998
ali_suzuki_kish
  • ali_suzuki_kish
  • 50.24% (معمولی)
  • تازه وارد شروع کننده موضوع
12 سال پیش
با سلام مجدد خدمت دوستان و با تشکر از دوست عزیز آقای تورنگ من نمیگم که اینجا کسی کاری نکرده یا تغییری نکرده اما نسبت به زمان بنده توقع بیشتری نسبت به ایران سیم دارم تغییرات کلی یا هر هفته مطالب جدید نداره من دوست دارم اینجا حداقل ماهی یبار بروز شه نمیگم مثل سایت اوسیم که روزانه و با حجم بالا به روز میشه اما توقعم بیشتر از اینه که حداقل ماهی یکبار مطالب جدید اضافه بشه در قسمت الحاقیه ها در مورد بخشهای دیگه من نمیگم منظورم در مورد الحاقیه هاست
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
سلام
تورج هستم.

متشکر
PC Flight Simulation Geek Since 1998