Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
Capt.ziaie نوشت:

همه جا آدم می فرستند فضا
ولی ما سوسک و ....[blackhee]
البته ما تازه اول راه هستیم انشا الاه موفق بشیم😎
ما می توانیم😊

جناب ضیایی عزیز، موافقم، ما یقیناً میتوانیم ... امـــــــــّـــــــــا ...
شما بستنی بخوای بخوری ، میری یه مارکت (نمیخوام پاس بدارم پارسی را ، کی میداره؟[funcrazy] ) ... میگی آقا فلان نوع بستنی رو بده! (البته این ورژن بقالی بود ، الان خودت میری سر محفظه، یخچال ... هرچی که بهش میگید... دقت بفرمایید که حق با مشتریست! ) اما دست میکنی توی جیبت میبینی عـــــــــــــه ... پول نداری!😢
فروشنده یا باهات دوسته، میگه باشه حالا ... بعداً حساب میکنیم ... (مال مفت خوردن نداره، تا جان به جان آفرین تسلیم نکردی زبونم لال،برو حساب کن، وگرنه سر پل صراط گیر میکنیااا از من گفتن بود)..... یا نه ، غریبه هست ... اینجاست که طرف عاشق چشم و ابروی ما نیست... ماچ نمیخواد که! پول میخواد ، لذا با داد بیداد کردن که آقا من بستنی میخوام چرا بهم نمیدیش، اونم داد میزنه پول بده تا بهت پستنی بدم ، کار پیش نمیره...

اگه خندیدید ، که خوشحالم هموطنم شاد شد، اگه لودگی بود، منو ببخشید، فکر کنم اینطوری با نمادها مثال زدن بهتر باشه!:-k
عزیز دل من، خیلی فاکتور ها نیاز هست، ما فعلاً نداریم ، با داد بیداد چیزی پیش نمیره، فعلاً داریم درجا میزنیم .. چه فرقی بین امید و میلاد و قاصد و مقصود و ... که فرستادن هوا بود؟ ... وزنش؟... چیش؟ ... اگه هدف شاتل هوا کردن هست ، بنده از همینجا دست متخصصین جان بر کف کشورم رو میبوسم و خسته نباشید عرض میکنم!!! چون توی رکود گیر کردن ، رفتن توی آزمون و خطا (بد ترین شیوه آزمایش هست این آزمون و خطا ) ... یا باید سطح توقع رو بکوبونیم زمین ، یا چاره ای اندیشه کنیم برای فراهم آوردن شرایط نیاز
تخصص هم باشه اما امکاناتش نباشه نمیشه ... ما با کدوم کشور دوست هستیم که امکانات داشته باشه و چیزایی رو که در توانمون نیست ازشون کمک بگیریم؟...گامبیا؟ زامبیا؟...یکی باید اونارو نگه داره!

[-o< ایران عزیزم، سربلند باشی[loveiran] ... با این شرایط خیـــــــــــــــــــلی سخته!
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Parham Ziaie
  • Parham Ziaie
  • 61.42% (دوستانه)
  • بال طلایی - عقاب یار
12 سال پیش
بله صادق جان
ما متاسفانه چندين سد بر جلوى ما قرار دارد منظورم تحريم ها است
ولى بازم خوب است
همين كه ما موفق شديم كه اين كارو بكنيم خيليه و از مهندسان هوا و فضا را نهايت قدر دانى رو دارم
اندكى صبر سحر نزديك است ما مى توانيم انسان به فضا بفرستيم
فقط بايد منتظر باشيم تا مهندسان ايرانى از پس اين كار بر آيند
انشا الاه ما در همه ى عرصه ها موفق مى شيم
امام على :
*هنگامی که از چیزی می‏ترسی، خود را در آن بیفکن، زیرا گاهی ترسیدن از چیزی، از خود آن سخت تر است
UserPostedImage
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
Capt.ziaie نوشت:

بله صادق جان
ما متاسفانه چندين سد بر جلوى ما قرار دارد منظورم تحريم ها است
ولى بازم خوب است
همين كه ما موفق شديم كه اين كارو بكنيم خيليه و از مهندسان هوا و فضا را نهايت قدر دانى رو دارم
اندكى صبر سحر نزديك است ما مى توانيم انسان به فضا بفرستيم
فقط بايد منتظر باشيم تا مهندسان ايرانى از پس اين كار بر آيند

یه مثال راحت بزنم باز ...
این کار با توجه به تفسیری که تورج عزیز فرمودند (11 سال رو میگم) ... شدنش عین قهرمان شدن تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2014 برزیل هست! ....چرا؟
چون وقت کمه ، ضمناً امکانات انجامش رو نداریم،آدمش رو نداریم و . .و... و...

اما شدنیه! چرا؟ چون هنوز که 2014 نشده، تازه مقدماتی هستیم [blackhee] ... یهوو دیدی تقی به توقی خورد قهرمان شدیم! والا 😂

(منظورم رو از خیــــــــــــــــــــــــلی سخته متوجه شدین؟ )[flower]

[loveiran]
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شروع کننده موضوع شبیه ساز: Prepar3D 5.3
12 سال پیش
البته فراموش نکنید از این 11 سال 3 سالش گذشته و در طول این سه سال فقط تونستیم تا ظرفیت پرتابمون رو تقریباً دو برابر کنیم.
PC Flight Simulation Geek Since 1998
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
Touradg نوشت:

البته فراموش نکنید از این 11 سال 3 سالش گذشته و در طول این سه سال فقط تونستیم تا ظرفیت پرتابمون رو تقریباً دو برابر کنیم.

انشاالله که به ثمر بشینه فعالیتهامون