Siavash
  • Siavash
  • 51.32% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار
11 سال پیش
aliakbar نوشت:

با سلام
آقا يک سوال : سي پي يو i5 3570K اور نشده در زمان اجراي شبيه ساز ايکس ( البته به همراه افزودني هايي چون رکس و اف اس گلوبال 2010 و ...) دچار افزايش حرارت مي شود يا همان فن خود سي پي يو در اين حالت براي آن کافي است ؟ ( با فرض وجود يک کيس خوب مثل گرين ايکس سه )

نه، به احتمال زیاد مشکلی نخواهد بود(بعضی از پردازنده ها کیفیت های متفاوت و حرارت های متفاوتی دارن با وجود مدل یکسان)، البته باید دما رو با یه نرم افزار مثل RealTemp که خیلی ساده هم هست بررسی کنید و اگه زیر 70 باشه مشکلی نیست.
اما اگه روزانه زمان زیادی از سیستم استفاده کنید او نوقت یک فن خوب ارزشش رو داره مه هم عمر پردازنده بیشتر بشه هم کم صدا تر باشه کیستون هم بعدا یک اور معقول روش اجرا کنید.
aliakbar
  • aliakbar
  • 52.88% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار
11 سال پیش
سلام

اقا من يک کولر پردازنده بوفالو گرين هم روي سي پي يو نصب کردم .به نظرتان چطور است ؟
CINEMA
  • CINEMA
  • 51.5% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان سوار
11 سال پیش
البته 70C برای cori7 زیاد نیست
Siavash
  • Siavash
  • 51.32% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار
11 سال پیش
زیاد نیست اما باید به بحث طول عمر که واسه ایشون 6 سال کار کردن مهمه توجه کرد. و این که اینتل تو سری آیوی بریج حداکثر دما رو کاهش داده.

حرفم رو پس می گیرم دمای بیشتر از 85 می تونه عمر پردازنده رو کم کنه.
Siavash
  • Siavash
  • 51.32% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار
11 سال پیش
aliakbar نوشت:

سلام

اقا من يک کولر پردازنده بوفالو گرين هم روي سي پي يو نصب کردم .به نظرتان چطور است ؟

شما دمای پردازنده رو مستقیم چک کنید بهتره ،با همون نرم افزار RealTemp که امکانات خوبی داره و ساده هم هست.
فن خوبی نسبت به قیمت هست و احتمالا مشکلی نخواهید داشت.

Download