V.NAVAZAN
  • V.NAVAZAN
  • 51.62% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
قابل توجه اعضای محترم دیویژن ایران :

به مناسب فرارسیدن ماه مبارک رمضان دیویژن ایران اقدام به برپایی تور ویژهای با نام ( رمضان الکریم ) کرده است.

از تمامی اعضای محترم دیویژن ایران در شبکه آیوائو دعوت به عمل می آید در این تور شرکت نمایند.

UserPostedImage

برای اطلاعات بیشتر و دیدن لگ های پروازی به اینجا  مراجعه کنید
Amin Tomari
  • Amin Tomari
  • 51.56% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار
12 سال پیش
سلام به دوستان
مفتخرم اعلام کنم تا به این لحظه تعداد 14 عضو به تور ویژه ماه مبارک رمضان پیوستند
پیشنهاد میکنم حتما این تور را تجربه کنید فرودگاه های بسیار جالبی در این تور برای شما در نظر گرفته شده و بعد از گذراندن تنها 15 لگ پروازی مدال Division IFR tour به شما تعلق خواهد گرفت.
متشکرم
Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
Amin Tomari نوشت:

سلام به دوستان
مفتخرم اعلام کنم تا به این لحظه تعداد 14 عضو به تور ویژه ماه مبارک رمضان پیوستند
پیشنهاد میکنم حتما این تور را تجربه کنید فرودگاه های بسیار جالبی در این تور برای شما در نظر گرفته شده و بعد از گذراندن تنها 15 لگ پروازی مدال Division IFR tour به شما تعلق خواهد گرفت.
متشکرم

سلام؛
برای بنده اولین تجربه تور هست ، درسته ،فرودگاههای جالبی هستند اما ای کاش سینری یا حد اقل پارکینگ ها طراحی میشدند، چون در ایلام که فرود اومدم مجبور شدم روی باند تمام کارها رو انجام بدم!

[merci]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو
Amin Tomari
  • Amin Tomari
  • 51.56% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار
12 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

Amin Tomari نوشت:

سلام به دوستان
متشکرم

سلام؛
برای بنده اولین تجربه تور هست ، درسته ،فرودگاههای جالبی هستند اما ای کاش سینری یا حد اقل پارکینگ ها طراحی میشدند، چون در ایلام که فرود اومدم مجبور شدم روی باند تمام کارها رو انجام بدم!

[merci]

سلام جناب محمدی فر

سینری ها آماده هستند فقط کمی زمان لازمه تا سایت تکمیل بشه ان شاالله بزودی قسمت دانلود سایت دیویژن ایران راه اندازی خواهد شد.
متشکرم از دقت نظر شما
V.NAVAZAN
  • V.NAVAZAN
  • 51.62% (معمولی)
  • بال آهنی - آسمان یار شروع کننده موضوع
12 سال پیش
Cpt.mohammadifar نوشت:

Amin Tomari نوشت:

سلام به دوستان
متشکرم

سلام؛

[merci]

بله

حق با شماست ولی توجه کنید که ما دقیقا اول ماه مبارک رمضان این پست را گرفتیم وبرای این که اولین روز کار ما در دیویژن مسادف شد با این روز به همین مناسبت این تور را

طراحی کردیم و به امید خدا در نظر داریم درآینده برای شهر ها یی که سنری خوبی ویا سکتور فرودگاهی خوبی ندارن ، تهیه بشه و علاقه مندان بتوانند استفاده کنند