Cpt.mohammadifar
12 سال پیش
V.NAVAZAN نوشت:

Cpt.mohammadifar نوشت:

Amin Tomari نوشت:

سلام به دوستان
مفتخرم اعلام کنم تا به این لحظه تعداد 14 عضو به تور ویژه ماه مبارک رمضان پیوستند
پیشنهاد میکنم حتما این تور را تجربه کنید فرودگاه های بسیار جالبی در این تور برای شما در نظر گرفته شده و بعد از گذراندن تنها 15 لگ پروازی مدال Division IFR tour به شما تعلق خواهد گرفت.
متشکرم

سلام؛
برای بنده اولین تجربه تور هست ، درسته ،فرودگاههای جالبی هستند اما ای کاش سینری یا حد اقل پارکینگ ها طراحی میشدند، چون در ایلام که فرود اومدم مجبور شدم روی باند تمام کارها رو انجام بدم!

[merci]

بله

حق با شماست ولی توجه کنید که ما دقیقا اول ماه مبارک رمضان این پست را گرفتیم وبرای این که اولین روز کار ما در دیویژن مسادف شد با این روز به همین مناسبت این تور را

طراحی کردیم و به امید خدا در نظر داریم درآینده برای شهر ها یی که سنری خوبی ویا سکتور فرودگاهی خوبی ندارن ، تهیه بشه و علاقه مندان بتوانند استفاده کنند

بله بله ... [approve]
منظورم این نبود که خرده بگیرم که چرا نکردید ... افسوس خوردم از اینکه چرا سینری چنین جاهایی مخصوصاً منطقه ایلام نیست (پوزش از اینکه جمله بندیم خوب نبود و مفهومش عوض شد😊 ) ... امیدوارم دوستانی که در زمینه طراحی دستی بر آتش دارند وقت کنن و ذوق و سلیقه به خرج بدن [barareh]

موفق باشید[flower]
تنها تو را می پرستم و از تو یاری می جویم . . . الهی به امید تو