aabedii
  • aabedii
  • 51.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
سلام
با توجه به شروع فعالیت مجدد بخش ایران در ایوائو چرا هنوز این انجمن در حالت "قفل" باقی مانده؟
ممنون
UserPostedImage
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
aabedii نوشت:

سلام
با توجه به شروع فعالیت مجدد بخش ایران در ایوائو چرا هنوز این انجمن در حالت "قفل" باقی مانده؟
ممنون

سلام
منظورتون رو متوجه نمیشم.اگر قفل بود که نمی تونستید ارسال کنید!

PC Flight Simulation Geek Since 1998
aabedii
  • aabedii
  • 51.74% (معمولی)
  • بال برنزی - کبوتر یار شروع کننده موضوع
11 سال پیش
درست می فرمایید جناب مرصعی از لحاظ فعالیتی به نظر مشکلی نیست جز عدم ثبت تشکر که گاها اتفاق می افته ولی اگر برای مثال به این لینک مراجعه کنید
http://forum.iransim.ir/default.aspx?g=forum&c=5 
می بینید کنار پروازهای آنلاین از طریق IVAO نوشته این انجمن قفل شده و با وجود پست جدید می نویسه ارسالی وجود ندارد.

ممنون
UserPostedImage
Sepehr Ebadi Borna
11 سال پیش
انجمن " پروازهای آنلاین از طریق IVAO " یک تاپیک مادر هست و چون ایوائو سازماندهی جداگانه ای داره دوستان قبلی تصمیم گرفتن که این فروم مادر به چند بخش تقسیم بشه و هر مطلبی که به هر بخشی مربوطه در اون گنجانده بشه و در فروم مادر مطلبی قرار داده نشه که به نظر من کار درست و جالبیه... وقتی تاپیک های متنوع و گوناگون ، بخصوص عمومی داریم دلیلی نداره که با پست زدن تو تاپیک مادر ، باعث گیج شدن آدرس تاپیک های مربوط به دیویژن ایران برای کاربران بشه...

البته ببخشید گفتم آقا تورج...شاید من اشتباه میکنم... 😊 [flower]
عقاید شما مثل مسواکتونه ...اونو تو حلق هرکی‌ فرو نکنین لطفاً ...!
Touradg
  • Touradg
  • 100% (عالی)
  • مدیریت شبیه ساز: Prepar3D 5.3
11 سال پیش
Sepehr Ebadi Borna نوشت:

انجمن " پروازهای آنلاین از طریق IVAO " یک تاپیک مادر هست و چون ایوائو سازماندهی جداگانه ای داره دوستان قبلی تصمیم گرفتن که این فروم مادر به چند بخش تقسیم بشه و هر مطلبی که به هر بخشی مربوطه در اون گنجانده بشه و در فروم مادر مطلبی قرار داده نشه که به نظر من کار درست و جالبیه... وقتی تاپیک های متنوع و گوناگون ، بخصوص عمومی داریم دلیلی نداره که با پست زدن تو تاپیک مادر ، باعث گیج شدن آدرس تاپیک های مربوط به دیویژن ایران برای کاربران بشه...

البته ببخشید گفتم آقا تورج...شاید من اشتباه میکنم... 😊 [flower]

دقیقاً همینطوره که سپهر جان توضیح دادند.

PC Flight Simulation Geek Since 1998
کاربرانی که در حال مشاهده موضوع هستند